EMOS LED Fénycső T8 6,5 W 1 100 lm 60 cm, Hideg fehér 10 db.
Bővített leírás
Klasszikus fénycsöves megoldás modern hatékonysággal
Az EMOS fénycsövek egyenletes és kellemes megvilágítást biztosítanak, amely alkalmas irodák, üzletek, iskolák és otthonok számára. Magas fényhasznosítás, hosszú élettartam és stabil színvisszaadás jellemzi őket működésük során. Alacsony energiafogyasztásuknak köszönhetően gazdaságos megoldást jelentenek a mindennapi világításhoz.
A nagy fényhasznosítású EMOS-lámpák maximális fényt biztosítanak minimális energiafogyasztás mellett. Ennek a hatékonyságnak köszönhetően erős és egyenletes fénykibocsátást biztosítanak, annak ellenére, hogy a hagyományos fényforrásoknál lényegesen kevesebb villamos energiát fogyasztanak. A gyakorlatban ez gazdaságos üzemeltetést, alacsonyabb energiaköltségeket és környezetbarátságot jelent - anélkül, hogy a világítás minőségében vagy intenzitásában kompromisszumot kellene kötni.
Az EMOS LED fénycsövekkel mindent megkap, ami az azonnali telepítéshez szükséges. A LED-indítót már tartalmazza, így a régi fénycső cseréje új fénycsőre gyors, biztonságos és minden további beállítás nélkül. Egyszerűen cserélje ki az eredeti csövet és az indítót, és percek alatt modern, gazdaságos és megbízható világítást élvezhet.
5 év garancia = EMOS minőségbiztosítás
Az EMOS lámpákat úgy tervezték, hogy kompromisszumok nélkül, hosszú távon megbízható világítást biztosítsanak. Ezért kínálunk 5 év kiterjesztett garanciát, amely a felhasznált anyagok magas minőségét és a precíz kivitelezést bizonyítja. Az EMOS lámpákkal biztos lehet benne, hogy a költséghatékony LED világításba való befektetése valóban megtérül - olyan fényt, amelyre minden nap, hosszú éveken át számíthat.
Paraméterek
| Márka | EMOS |
|---|---|
| Cikkszám | Z73218 |
| Termékszám | 1535254000 |
| EAN | 8592920150344 |
| foglalat | G13 |
|---|---|
| fény színe | hideg fehér |
| helyettesítő | – |
| fényáram | 1 100 lm |
| fogyasztás | 6,5 W |
| technológia | LED |
|---|---|
| dimmelhető | nem |
| forma | T8 |
| színhőmérséklet | 6 500 K |
| sorozat | PROFI PLUS |
| fényhasznosítás | 169 lm/W |
| energiaosztály | C |
| sugárzási szög | 250° |
| élettartam | 50 000 óra |
| garancia-időszak | 5 év |
| teljesítménytényező | 0.90 |
| kapcsolási ciklusok száma | 200 000 |
| színvisszaadási index (CRI) | Ra >80 |
| chipek típusa | SMD |
| chipek száma | – |
| feszültség | 230 V~/50 Hz |
| frekvencia | # |
| méretek | 603 × 27 × 27 mm |
| értékesítési csomagolás | 10 db, doboz |
| támogatott OS | – |
| kompatibilitás | – |
| protokoll | – |
| hangalapú asszisztensek általi vezérlés | – |
| értesítések a mobilalkalmazáshoz | – |
| jelátviteli frekvencia | – |