Digitális hőmérő páratartalom-mérővel, vezetékes érzékelővel, ébresztőórával E0558P
Bővített leírás
Kábeles hőmérő E0558P
A vezetékes hőmérők sorában újdonságként az E0558P könnyedén megmutatja a hőmérsékletet kül- és beltérben egyaránt 0,1°C felbontással, kijelzi a benti páratartalmat az 1% és 99% RH közötti tartományban, de a hőmérséklet trend vagy komfortjelző is három fokozatban. A kültéri hőmérséklet mérésének segítésére az 1,9 m hosszú vezetékérzékelőt az ablakon kívülre helyezi, a hőmérőt pedig az ablakhoz illeszti, vagy a falra akasztja a kültéri érzékelő elérhetőségén belül.
A hőmérő emellett tartalmaz egy praktikus ébresztőórát ismételt riasztásokkal és egy kiváló minőségű, 12/24-es formátumú kvarc órát.
A hőmérő 2× 1,5 V-os AAA elemmel működik, amely nem tartozék. Könnyedén válthat a °C/°F mértékegységek között. Az aktuális szobahőmérsékletet -10°C-tól +50°C-ig, a külső hőmérsékletet pedig -50°C-tól +70°C-ig méri. Egyszerű használat, de sok információ - ez a mi E0558P vezetékes hőmérőnk.
Komfortjelző
Kijelzi a beltéri páratartalom szintjét és érzékelését. A hőmérő 3 komfortfokot mutat.
Száraz környezet(DRY): < 40% páratartalom
Komfortos környezet(OK): < 40-70% páratartalom
Nedves környezet(WET): < 70%-os páratartalom
A hőmérők átfogó termékcsaládját mutatjuk be, amelyek számos funkciót kínálnak, de egyetlen elegáns és egységes dizájn egyesíti őket - csak válassza ki az Önnek legmegfelelőbbet.
Paraméterek
| Márka | EMOS |
|---|---|
| Cikkszám | E0558P |
| Termékszám | 2603207000 |
| EAN | 8592920150450 |
| hőmérő kialakítása | vezetékes |
|---|---|
| külső hőmérséklet | -50 °C és +70 °C, felbontás 0,1 °C |
| belső hőmérséklet | -10 °C és +50 °C, felbontás 0,1 °C |
| órák | igen, quartz |
| külső páratartalom | nem |
| belső páratartalom | 1 % és 99 % RH, felbontás 1 % |
| ébresztőóra | igen |
| vezetékes szonda az érzékelőhöz | 1,9 m, Ø 14 mm |
|---|---|
| hatótávolság szabad területen | – |
| lehetséges kiegészítő érzékelő használata | nem |
| 12/24 időformátum | igen |
| min. és max. hőmérséklet | igen |
| mágnes illesztésre | nem |
| hőmérséklet figyelmeztetés | nem |
| időzónák | nem |
| dátum | nem |
| stopperóra | nem |
| az állomás tápellátása | 2× 1,5 V AAA (nem tartozék) |
| naptár | nem |
| az idő visszaszámlálása (max.) | – |
| az utolsó érték memóriája | nem |
| hőmérséklet tendencia | igen |
| színes kijelző (black mask) háttérvilágítású | nem |
| LED háttérvilágítás | nem |
| opció a hőmérséklet mértékegység beállítására: °C/°F | °C/°F |
| falra függesztés lehetősége | igen |
| az érzékelő tápellátása | nem |
| szundi | igen |
| jelátviteli frekvencia | nem |
| AC (hálózati) adapter | nem |
| hőmérséklet index | nem |
| nyomás tendencia | nem |
| folyamatos háttérvilágítás | nem |
| képernyőméret | 53 × 82 mm |
| támogatott OS | – |
| kompatibilitás | – |
| protokoll | – |
| hangalapú asszisztensek általi vezérlés | nem |
| hangkommunikáció | nem |
| értesítések a mobilalkalmazáshoz | nem |
| alkalmazási nyelvek | – |
| szerelési anyag | – |
| egyéb funkciók | – |
| a főegység méretei | 66 × 25 × 100 mm |
| érzékelő méretei | – |
| értékesítési csomagolás | 1 db, kis doboz |