Digitális hőmérő, vezeték nélküli érzékelővel E0129
Javasolt termékek
Bővített leírás
BESZÁLLÍTOTT HŐMÉRZŐ E0129
Milyen hőmérséklet van jelenleg otthonában és hány fok van kint? Ezekre a kérdésekre megbízható választ ad az Digitális vezeték nélküli hőmérő EMOS. Nemcsak az fog örülni, hogy a külső és belső hőmérsékletet 0,1 °C-os felbontással méri, hanem a praktikus hőmérsékleti trend kijelzése, a minimum és maximum hőmérséklet kijelzése és nem utolsó sorban az újszerű, elegáns megjelenés is.
Tökéletes áttekintés az aktuális hőmérsékletről
A hőmérő belső -10 °C és +50 °C közötti tartományban, külső pedig -30 °C és +50 °C közötti tartományban méri a hőmérsékletet. Azt is értékelni fogja, hogy a hőmérséklet mértékegységét Celsiusról Fahrenheitre változtathatja.
Vezeték nélküli érzékelő akár 80 méteres hatótávolsággal
Ez a praktikus segítő egy vezeték nélküli érzékelővel rendelkezik, amelynek hatótávolsága akár 80 méter. Az állomás két 1,5 V-os AAA elemmel, az érzékelő pedig szintén két 1,5 V-os AAA elemmel működik.
Az állomás egyedi kerek megjelenése
Az EMOS digitális vezeték nélküli hőmérő első pillantásra felhívja magára a figyelmet a 64 mm átmérőjű fehér kijelző szokatlan kerek megjelenésének köszönhetően. Az állomás természetesen falra szerelhető.
Az állomás természetesen falra szerelhető.Paraméterek
| Márka | EMOS |
|---|---|
| Cikkszám | E0129 |
| Termékszám | 2603119002 |
| EAN | 8592920080733 |
| hőmérő kialakítása | vezeték nélküli |
|---|---|
| külső hőmérséklet | -30 °C és +50 °C, felbontás 0,1 °C |
| belső hőmérséklet | -10 °C és +50 °C, felbontás 0,1 °C |
| órák | nem |
| külső páratartalom | nem |
| belső páratartalom | nem |
| ébresztőóra | nem |
| vezetékes szonda az érzékelőhöz | nem |
|---|---|
| hatótávolság szabad területen | akár 80 m |
| lehetséges kiegészítő érzékelő használata | 1 (E05018) |
| 12/24 időformátum | nem |
| min. és max. hőmérséklet | igen |
| mágnes illesztésre | nem |
| hőmérséklet figyelmeztetés | nem |
| időzónák | nem |
| dátum | nem |
| stopperóra | nem |
| az állomás tápellátása | 2× 1,5 V AAA (nem tartozék) |
| naptár | nem |
| az idő visszaszámlálása (max.) | nem |
| az utolsó érték memóriája | nem |
| hőmérséklet tendencia | igen |
| színes kijelző (black mask) háttérvilágítású | nem |
| LED háttérvilágítás | nem |
| opció a hőmérséklet mértékegység beállítására: °C/°F | igen |
| falra függesztés lehetősége | igen |
| az érzékelő tápellátása | 2× 1,5 V AAA (nem tartozék) |
| szundi | nem |
| jelátviteli frekvencia | 433 MHz |
| AC (hálózati) adapter | nem |
| hőmérséklet index | nem |
| nyomás tendencia | nem |
| folyamatos háttérvilágítás | nem |
| képernyőméret | Ø 64 mm |
| támogatott OS | – |
| kompatibilitás | # |
| protokoll | # |
| hangkommunikáció | # |
| értesítések a mobilalkalmazáshoz | # |
| alkalmazási nyelvek | # |
| szerelési anyag | # |
| egyéb funkciók | # |
| a főegység méretei | 91,8 × 20 × 91,8 mm |
| érzékelő méretei | 31 × 19 × 100 mm |
| értékesítési csomagolás | 1 db, kis doboz |
Termék értékelése , 100%, 10 / 10
(100%)-
10%LefordítvaSandraMegrendelt 2026. ápr. 13.A termék nem működik, és az eladó nem vállal felelősséget.
-
100%LefordítvaPetrMegrendelt 2026. jan. 9.A készülék kiválóan teljesíti azt a célt, amelyre vásárolták.
-
100%LefordítvaMiloslav KramářMegrendelt 2025. dec. 2.Pontosan mutatja a belső és a külső hőmérsékletet is, megnézem, hogy mennyi az élettartam. A használati utasításban kellene lennie egy figyelmeztetésnek, hogy az állomás párosodhat a szomszéddal, és hogy hogyan lehet kivágni.
-
100%LefordítvaPavelMegrendelt 2025. nov. 29.SUPER. Már több is van. Nem mintha bármi probléma lenne, de már több helyen és több barátomnál is bevetettem.
-
100%LefordítvaKarolinaMegrendelt 2025. okt. 21.Egyszerű és gyönyörű.
-
100%LefordítvaJaroslavMegrendelt 2025. szept. 18.A hőmérő szép kialakítású és egyszerű, amit kerestem. Remélem, hogy sokáig fog szolgálni.
-
100%imre.janosMegrendelt 2024. nov. 28.
-
100%LefordítvaTrojanMegrendelt 2024. okt. 1.A termék szépen néz ki. Pontosan mutatja mindkét hőmérsékletet.
-
100%LefordítvaNévtelenMegrendelt 2024. ápr. 24.
-
100%LefordítvaNévtelenMegrendelt 2024. jan. 21.@@@
-
100%LefordítvaRastislavMegrendelt 2024. jan. 15.Szuper, nagy és könnyen leolvasható kijelző, kiváló érzékelőtartomány.
-
90%LefordítvaNévtelenMegrendelt 2023. júl. 8.
Letölthető dokumentumok
GYIK – gyakori kérdések
Próbálja meg újra a párosítást, esetleg egy másik szobában. Lehetséges, hogy egy másik érzékelőt is felvette. A hőmérő vagy az érzékelő távolsága a zavaró forrásoktól, például számítógép-monitoroktól vagy televízióktól legalább 2 méter legyen. Ellenőrizze, hogy a hőmérő vagy az érzékelő nincs-e fémtárgyak közelében.
Minden időjárásmérő állomás/termométer esetében sajnos mindig van némi különbség a hőmérséklet és a páratartalom mérésének pontosságában. Ha 100%-os pontosságú készüléket szeretne, ajánlom a kalibrált hőmérőt + 2 évente szakszerű kalibrálást.
A KALIST kalibrálással foglalkozó céggel való kapcsolatfelvételt javasoljuk.
Megfelelően kalibráljon.A készüléket nem hosszabbításra tervezték. Garanciális szempontból ez a készülékkel kapcsolatos beavatkozásnak minősül. Mérnöki szempontból úgy gondolom, hogy a funkcionalitást befolyásolni fogja ez a hosszú előny.
Digitális hőmérő, vezeték nélküli érzékelővel E0129
Fő linkek
- Akciók
- Szállítási információk
- INFOCENTRUM
- KAPCSOLATOK
Információ
- Rólunk
- Katalógus
- Compliance commitment
Minden a vásárlásról
- Adatvédelem
- Általános Szerződési Feltételek
Több
- Cookies
- Letöltőközpont