Digitális hőmérő vezeték nélküli érzékelővel, páratartalom-mérővel, dátum E0522
Bővített leírás
Vezeték nélküli hőmérő higrométerrel
Egy átfogó megoldást kínál a beltéri hőmérséklet és páratartalom mérésére. A 3 fokos komfortfokozatjelzővel (páratartalom mérés), órával és időponttal mindent nyomon követhet. Könnyedén válthat a °C/°F mértékegységek között. A nagyméretű tiszta LCD kijelző a felülméretezett hőmérséklet kijelzéssel nagyszerű leolvashatóságot biztosít.
A készülék állhat asztalon vagy felakasztható a falra és 1×3V-os CR2032 tápegységgel működik, amely a készülék tartozéka.
A komfortérzet jelzője
A komfortérzet jelzője a beltéri levegő hőmérsékletét és a relatív páratartalmat kombinálja az általunk érzett tényleges hőmérséklet meghatározásához. A hőmérő ezután megjeleníti a három ikon egyikét egy mosolygós arc formájában, hogy megmondja, mennyire kényelmes a környezetünk.
Száraz környezet 😐 : < 40% páratartalom
Kényelmes környezet 😊 : 40 - 70% páratartalom
Nedves környezet ☹️ : > 70% páratartalom
.
Paraméterek
| Márka | EMOS |
|---|---|
| Cikkszám | E0522 |
| Termékszám | 2603204000 |
| EAN | 8592920136140 |
| hőmérő kialakítása | vezeték nélküli |
|---|---|
| külső hőmérséklet | nem |
| belső hőmérséklet | -10 °C és +50 °C, felbontás 0,1 °C |
| órák | igen, quartz |
| külső páratartalom | nem |
| belső páratartalom | 1 % és 99 % RH, felbontás 1 % |
| ébresztőóra | nem |
| vezetékes szonda az érzékelőhöz | nem |
|---|---|
| hatótávolság szabad területen | nem |
| lehetséges kiegészítő érzékelő használata | nem |
| 12/24 időformátum | igen |
| min. és max. hőmérséklet | nem |
| mágnes illesztésre | nem |
| hőmérséklet figyelmeztetés | nem |
| időzónák | nem |
| stopperóra | nem |
| dátum | igen |
| az állomás tápellátása | 1× 3 V CR2032 (tartozék) |
| naptár | nem |
| az idő visszaszámlálása (max.) | nem |
| az utolsó érték memóriája | nem |
| hőmérséklet tendencia | nem |
| színes kijelző (black mask) háttérvilágítású | nem |
| LED háttérvilágítás | nem |
| opció a hőmérséklet mértékegység beállítására: °C/°F | igen |
| falra függesztés lehetősége | igen |
| az érzékelő tápellátása | nem |
| szundi | nem |
| jelátviteli frekvencia | nem |
| AC (hálózati) adapter | nem |
| hőmérséklet index | nem |
| nyomás tendencia | nem |
| folyamatos háttérvilágítás | nem |
| képernyőméret | 73 × 73 mm |
| a főegység méretei | 83 × 17 × 88 mm |
| érzékelő méretei | nem |
| értékesítési csomagolás | 1 db, kis doboz |