Digitális hőmérő vezeték nélküli érzékelővel, páratartalom-mérővel E0345
Bővített leírás
Megbízható hőmérő a pontos méréshez
Milyen magasra emelkedik a beltéri hőmérséklet a forró nyári napokon, vagy télen fel kell-e tekerni a fűtést? A Vezeték nélküli hőmérőnk E0345 megbízhatóan válaszol ezekre a kérdésekre. Nemcsak a benti hőmérsékletet és páratartalmat, hanem a benti klíma minőségi szintjét is képes megjeleníteni.
A hőmérséklet értékek °C/°F-ban is megjeleníthetők. Elegáns minimalista kialakításával és egyértelmű kijelzőjével bármilyen belső térbe illeszkedik.
Hely és mérés
Az E0345 hőmérő előnye a változékonysága. felteheti egy asztalra vagy polcra, felakaszthatja a falra, vagy a hátoldalán található mágnessel könnyen megerősítheti bármely fémfelülethez.
A csomagban található egy CR2032 elemmel működő tápellátásnak köszönhetően az E0345 hőmérőhöz nem kell konnektort keresni.
Egészséges és kényelmes élet
Az aktuálisan mért hőmérsékletből és páratartalomból a beltéri klíma minőségének mérésére szolgáló hasznos funkció segít Önnek növelni az általános komfortérzetet a helyiségekben. A hőmérő különbséget tesz a száraz minőség (40% alatt), a kényelmes (40-70%) vagy a nedves (70% felett) között.
Így mindig pontosan tudni fogja, mikor érdemes szellőztetni és csökkenteni a helyiség páratartalmát, vagy bekapcsolni a párásítót, hogy jól lélegezhessen.
Paraméterek
| Márka | EMOS |
|---|---|
| Cikkszám | E0345 |
| Termékszám | 2603203000 |
| EAN | 8592920123256 |
| hőmérő kialakítása | vezeték nélküli |
|---|---|
| külső hőmérséklet | nem |
| belső hőmérséklet | -10 °C és +50 °C, felbontás 0,1 °C |
| órák | nem |
| külső páratartalom | nem |
| belső páratartalom | 20 % és 90 % RH, felbontás 1 % |
| ébresztőóra | nem |
| vezetékes szonda az érzékelőhöz | nem |
|---|---|
| hatótávolság szabad területen | nem |
| lehetséges kiegészítő érzékelő használata | nem |
| 12/24 időformátum | nem |
| min. és max. hőmérséklet | nem |
| mágnes illesztésre | igen |
| hőmérséklet figyelmeztetés | nem |
| időzónák | nem |
| stopperóra | nem |
| dátum | nem |
| az állomás tápellátása | 1× 3 V CR2032 (tartozék) |
| naptár | nem |
| az idő visszaszámlálása (max.) | nem |
| az utolsó érték memóriája | nem |
| hőmérséklet tendencia | nem |
| színes kijelző (black mask) háttérvilágítású | nem |
| LED háttérvilágítás | nem |
| opció a hőmérséklet mértékegység beállítására: °C/°F | °C/°F |
| falra függesztés lehetősége | igen |
| az érzékelő tápellátása | nem |
| szundi | nem |
| jelátviteli frekvencia | nem |
| AC (hálózati) adapter | nem |
| hőmérséklet index | nem |
| nyomás tendencia | nem |
| folyamatos háttérvilágítás | nem |
| képernyőméret | 34 × 41 mm |
| a főegység méretei | 46 × 16 × 62 mm |
| érzékelő méretei | nem |
| értékesítési csomagolás | 1 db, kis doboz |