EMOS Aljzat és váltókapcsoló IP44 SCHUKO
Cikkszám A1396.4
Ingyenes szállítás értékhatára 25 000 Ft
bármely szállítási mód esetén
Raktáron
2026. máj. 6. Nálad
3 690
Ft
A termékbiztonság részletei:
EU-ban felelős személy
Leírás

Paraméterek
Termék értékelése
Letölthető dokumentumok
Bővített leírás
Kapcsolható fali aljzat
A robusztus és praktikus kapcsolható fali aljzat ideális választás műhelyekben, garázsokban, pincékben, háztartási helyiségekben vagy kültéri helyiségekben való használatra, ahol nagyobb védelemre van szükség a nedvesség és a por ellen. IP44 védelemmel és csukható fedéllel megbízható védelmet és biztonságos működést biztosít még zord körülmények között is.
Tulajdonságok
- Német típusú aljzat kapcsolóval
- IP44 védelem - kültéri használatra alkalmas
- Maximális terhelés: 16 A / 250 V
- Felületre szerelhető - egyszerű felszerelés a falra
- Alul kialakítás masszív műanyagszerkezettel
- Függőleges elrendezés pattintható fedéllel
Paraméterek
| Márka | EMOS |
|---|---|
| Cikkszám | A1396.4 |
| Termékszám | 1950010208 |
| EAN | 8592920148914 |
| termék | 6. sz. váltakozó kapcsoló és szimpla foglalat földelőcsapokkal és fedéllel |
|---|---|
| szín | szürke-fekete |
| összeszerelés módja | falra |
| védettség | IP44 |
| márka | EMOS |
|---|---|
| áramerősség | 16 A/10 AX |
| típus | 2 minket. vízálló - függőleges szerelés |
| dizájn | német típusú aljzat |
| feszültség | 250 V~ |
| kapcsolattípus | csavaros bilincs |
| értékesítési csomagolás | 1 db, PE csomag |
| háttérvilágítás | nem |
| magasság | 178 mm |
| szélesség | 65 mm |
| mélység | 55 mm |
Termék értékelése
A vélemények kizárólag ügyfeleink független véleménye, akik ezt a terméket igazoltan megvásárolták.
További részletek itt.
Termék értékelés *
(a magasabb csillagszám kitöltésével nagyobb elégedettséget fejez ki a termékkel kapcsolatban).
Letölthető dokumentumok
Elérhető letölthető dokumentumok és fájlok
EMOS Aljzat és váltókapcsoló IP44 SCHUKO
1/9