EMOS Alvin LED asztali lámpa 200lm, ezüst
Bővített leírás

ALVIN LED asztali lámpa
Ha az asztali lámpával szemben elvárás az elegáns megjelenés, a praktikusság és az energiahatékonyság, akkor nagyra fogjuk értékelni az elegáns ezüst színű ALVIN LED asztali lámpát az EMOS-tól.


Minőségi alumínium lámpatest és kellemes színhőmérsékletű fény
Az ALVIN LED lámpa kialakításánál fogva rendkívül tartós, hosszú évekig használható. Alumíniumtesttel és hosszú élettartamú LED-ekkel büszkélkedik. Figyelemreméltó a lámpa időtálló megjelenése is, amely bármelyik íróasztal vagy polc díszévé válik. Színhőmérséklete 4000 K semleges fehér, fényárama 200 Im. Ez a színhőmérséklet áll a legközelebb a nappali fényéhez.

Miért vegyünk LED lámpát?
A LED asztali lámpa számos előnnyel rendelkezik. Amint azt már említettük, a LED-eknek rendkívül hosszú az élettartamuk, jelen esetben akár 20 000 óra, ellentétben a klasszikus izzók által nyújtott legfeljebb 2 000 órával. A LED-ek több fényt képesek előállítani, használatuk révén a költségeknek akár a 93 %-át is megtakaríthatjuk.

Érintésvezérléses fényerőszabályzás
A hat LED-del ellátott ALVIN lámpa háromfokozatú érintésvezérléssel, rendelkezik, amelynek köszönhetően a fényerősség kényelmesen szabályozható tetszés szerint nappal és este is a szemnek legkellemesebb módon.

Praktikus, elegáns, gazdaságos
Az energiatakarékos LED-ekkel ellátott, 170 x 410 x 510 mm méretű dizájnos lámpa 1,8 méter hosszúságú tápkábellel és 20 V/150 mA tápegységgel rendelkezik. A lámpa áramfelvétele 3 W, felfutási ideje 100 % teljesítményre 0 másodperc.
Paraméterek
| Márka | EMOS |
|---|---|
| Cikkszám | Z7607S |
| Termékszám | 1538165000 |
| EAN | 8592920088241 |
| dimmelhetőség | igen |
|---|---|
| beépített tölthető elem | nem |
| szín | ezüst |
| fényáram | 200 lm |
| fény színe | természetes fehér |
| fogyasztás | 3 W |
|---|---|
| USB port | nem |
| tápegység (tartozék) | igen |
| tápellátás típusa | elektromos hálózat |
| tápegység | 20 V/150 mA |
| LED chip | nincs megadva |
| tápkábel hossza | 1,8 m |
| energiaosztály | A+ |
| színvisszaadási index (CRI) | Ra >80 |
| öregedési tényező | 75 % |
| védettség | IP20 |
| anyag | alumínium/műanyag |
| max. teljesítmény | nincs megadva |
| feszültség | 100–240 V |
| higanytartalom | nincs megadva |
| foglalat | nincs megadva |
| LED-ek száma | 6 |
| kapcsolási ciklusok száma | nincs megadva |
| bemelegedési idő 100 %-ra | 0 s |
| színhőmérséklet | 4 000 K |
| teljesítménytényező | 0,85 |
| élettartam | 20 000 óra |
| méretek | 170 × 410 × 510 mm |
| értékesítési csomagolás | 1 db, doboz |
| energiaosztály (2021.9. -től) | nincs megadva |