Bővített leírás
LED CHARLES asztali lámpa
Felfejlett funkciók és tökéletes fényszabályozás - ez a mi LED CHARLES asztali lámpánk. Egyszerűen forgassa el a szabályozógombot a fény folyamatos tompításához, és teremtse meg a tökéletes munkaterület megvilágítását.
De ez még nem minden! Tartsa és forgassa a vezérlőgombot a fény színének megváltoztatásához. A magas, 550 lm-es fényárammal kombinálva a CHARLES lámpa tökéletes segítője lesz minden olyan íróasztalnál végzett tevékenységhez, ahol a jó megvilágítás elengedhetetlen.
Tökéletes fény munkához, alváshoz és játékhoz
A szabályozógombot lenyomva és elforgatva beállíthatja a fény színét meleg fehér (3000 K) és hideg fehér (6500 K) között. A hidegebb fényszín segíti a koncentrációt, és különösen alkalmas munkához. A meleg fényszín a kisebb fényerősséggel kombinálva pedig a pihenéshez vagy lefekvéshez optimális.
Videókat készít, online kommunikál vagy szívesen fotózik a közösségi hálózatokon? Ha a lámpa reflektorát magad felé irányítod, szoftboxként is használhatod. Az arcod így mesésen fog kinézni a lágyabb árnyékoknak köszönhetően.
Elegáns design, amely bármilyen enteriőrbe illik
Lámpánk elegáns és időtlen dizájnja könnyedén illeszkedik a belső térbe. A fejlett fénybeállítási lehetőségek mellett lámpánk olyan erős és stabil, ami garantálja hosszú élettartamát és megbízhatóságát.
A lámpa áramellátását a mellékelt adapter biztosítja. Csak csatlakoztassa, és máris tökéletes, bármilyen tevékenységhez alkalmas megvilágítással rendelkezik.
Hajtható kar két forgócsuklóval
A hajtható karnak és a két forgócsuklónak köszönhetően a lámpát pontosan az Ön igényeihez igazíthatja. Mindig pontosan oda irányíthatja a fényáramlást, ahová szüksége van rá.
Paraméterek
| Márka | EMOS |
|---|---|
| Cikkszám | Z7628B |
| Termékszám | 1538193000 |
| EAN | 8592920122433 |
| dimmelhetőség | igen |
|---|---|
| beépített tölthető elem | nem |
| szín | fekete |
| fényáram | 550 lm |
| fény színe | meleg/természetes/hideg fehér |
| fogyasztás | 7,6 W |
|---|---|
| USB port | nem |
| tápegység (tartozék) | igen |
| tápellátás típusa | elektromos hálózat |
| tápegység | 12 V/450 mA |
| LED chip | SMD |
| tápkábel hossza | 1,3 m |
| energiaosztály | nincs megadva |
| színvisszaadási index (CRI) | Ra >80 |
| öregedési tényező | nincs megadva |
| védettség | IP20 |
| anyag | alumínium/műanyag |
| max. teljesítmény | nincs megadva |
| feszültség | nincs megadva |
| higanytartalom | <0 mg |
| foglalat | nincs megadva |
| LED-ek száma | nincs megadva |
| kapcsolási ciklusok száma | nincs megadva |
| bemelegedési idő 100 %-ra | nincs megadva |
| színhőmérséklet | 3 000–6 500 K |
| teljesítménytényező | nincs megadva |
| élettartam | nincs megadva |
| méretek | 420 × 165 × 165 mm |
| értékesítési csomagolás | 1 db, doboz |
| energiaosztály (2021.9. -től) | nincs megadva |