EMOS Digitális konyhai mérleg EV016
Raktáron
2026. máj. 28. Nálad
6 392 Ft
20% kedvezmény
Írja be a kódot a kosárba: HETVEGE20
7 990
Ft
A termékbiztonság részletei:
EU-ban felelős személy
Javasolt termékek
Termék csúszka átugrása
1 512 Ft
a kóddal:
HETVEGE20
1 890
Ft
Raktáron
424 Ft
a kóddal:
HETVEGE20
530
Ft
Raktáron
1 912 Ft
a kóddal:
HETVEGE20
2 390
Ft
Raktáron
Leírás
Paraméterek
Termék értékelése
7 értékelések
Letölthető dokumentumok
Termék leírás
A konyhai mérleg minden háztartás praktikus kiegészítője. Stílusos kialakításának köszönhetően minden lakásba kitűnően illik.
Paraméterek
| Márka | EMOS |
|---|---|
| Cikkszám | EV016 |
| Termékszám | 2617001600 |
| EAN | 8592920009499 |
| termék | konyhai mérleg |
|---|---|
| max. terhelés | 5 kg |
| újramérés funkció | igen |
| szín | fehér |
| háttérvilágítású kijelző | igen |
|---|---|
| súlymérési pontosság | 1 g |
| LCD kijelző | igen |
| a mérleg felülete | ABS műanyag |
| túlterhelés jelző | igen |
| táplálás | 2× 1,5 V AAA (nem tartozék) |
| memória | nem |
| Bluetooth | nem |
| lemerülő elem jelzése | igen |
| BMI – zsír, víz és izom mérése | nem |
| automatikus kikapcsolás | 1 perc után |
| súly mértékegységek | g, kg, lb, oz |
| méretek | 49 × 150 × 218 mm |
| értékesítési csomagolás | 1 db, kis doboz |
Termék értékelése , 100%, 10 / 10
(100%)-
90%LefordítvaJaromírMegrendelt 2025. okt. 12.Nagyra értékelem, hogy "normál" elemeket használnak.
-
100%LefordítvaMartinMegrendelt 2025. szept. 14.Kifogástalan termék. Nagyra értékelem, hogy normális elemekkel (AAA) rendelkezik, és nem valami gomb, ami nem tart (mint az előző mérlegem).
-
100%LefordítvaLidijaMegrendelt 2025. ápr. 20.Nagyszerű konyhai mérleg. Nagyon könnyen használható. Ajánlott.
-
80%LefordítvaKamilMegrendelt 2025. márc. 16.Olyan konyhai mérleget kerestem, amely a leghosszabb idő elteltével automatikusan kikapcsol (az ételek és összetevők mérése miatt az ételkészítés során). Ennek a leírásában 1 perc után automatikus kikapcsolás szerepel, de a valóságban 40s után kikapcsol. Egyébként a mérleg valószínűleg rendben van.
-
100%LefordítvaMartinMegrendelt 2024. jan. 28.
-
100%LefordítvaMiloslavMegrendelt 2023. nov. 21.Klasszikus konyhai mérleg. Elégedettek vagyunk.
-
80%LefordítvaDušanMegrendelt 2023. júl. 17.Elégedettség
A vélemények kizárólag ügyfeleink független véleménye, akik ezt a terméket igazoltan megvásárolták.
További részletek itt.
Termék értékelés *
(a magasabb csillagszám kitöltésével nagyobb elégedettséget fejez ki a termékkel kapcsolatban).
Letölthető dokumentumok
Elérhető letölthető dokumentumok és fájlok
EMOS Digitális konyhai mérleg EV016
1/15
EMOS Digitális konyhai mérleg EV016
Fő linkek
- Akciók
- Szállítási információk
- INFOCENTRUM
- KAPCSOLATOK
Információ
- Rólunk
- Katalógus
- Compliance commitment
Minden a vásárlásról
- Adatvédelem
- Általános Szerződési Feltételek
Több
- Cookies
- Letöltőközpont
Segíthetünk?