EMOS Eddy LED asztali lámpa, fekete
Bővített leírás
A stílus és a teljesítmény briliáns kombinációja
Az EDDY asztali lámpa két modern színben - fekete vagy fehér - hoz csúcsminőségű világítást a térbe. A 6 W-os teljesítménynek és a 24 nagy teljesítményű LED-nek köszönhetően még 480 lm fényerősséget biztosít.
Az EDDY asztali lámpa nagyszerű kiegészítője íróasztalának vagy éjjeliszekrényének, amely minden helyzetben tökéletes kontrollt biztosít a világítás felett. Az EDDY lámpa elegáns dizájnja és funkciói segítenek abban, hogy minden pillanatban ideális hangulatot teremtsen.
Szabályozott világítás
Az EDDY lámpa hajlékony nyaka az elegancia és a funkcionalitás új szintjére emeli a világítást. Görbítse meg, hogy este könyvet olvasson, fordítsa az íróasztala felé precíz munkavégzéshez, vagy állítsa be, hogy gyönyörűen egyenletes fényt adjon az esti pihenés során. Két érintőgombbal könnyedén válthatod a fény színét hidegfehérről melegfehérre, és három fokozatban változtathatod a fényerősséget.
Paraméterek
| Márka | EMOS |
|---|---|
| Cikkszám | Z7599B |
| Termékszám | 1538150200 |
| EAN | 8592920048764 |
| dimmelhetőség | igen |
|---|---|
| beépített tölthető elem | nem |
| szín | fekete |
| fényáram | 480 lm |
| fény színe | meleg/természetes/hideg fehér |
| fogyasztás | 6 W |
|---|---|
| USB port | nem |
| tápegység (tartozék) | igen |
| tápellátás típusa | elektromos hálózat |
| tápegység | 12 V/0,36 A |
| LED chip | SMD |
| tápkábel hossza | 1,8 m |
| energiaosztály | – |
| színvisszaadási index (CRI) | Ra > 83 |
| öregedési tényező | 75 % |
| védettség | IP20 |
| anyag | műanyag + fém |
| max. teljesítmény | 6 W |
| feszültség | 220–240 V |
| higanytartalom | <0 mg |
| foglalat | – |
| LED-ek száma | 24 |
| kapcsolási ciklusok száma | 75 000 |
| bemelegedési idő 100 %-ra | 0 s |
| színhőmérséklet | 3 000/4 500/6 800 K |
| teljesítménytényező | 0,85 |
| élettartam | 30 000 óra |
| méretek | 170 × 105 × 350 mm |
| értékesítési csomagolás | 1 db, doboz |
| energiaosztály (2021.9. -től) | G |