EMOS Emily LED asztali lámpa, újratölthető
Bővített leírás
LED asztali lámpa EMILY
Nyűgözze le barátait és családját kifogástalan ízlésével az elegáns EMILY lámpával. Kivételes tulajdonságai lehetővé teszik, hogy tökéletes hangulatot teremtsen bármilyen belső térben. A simán dimmelhető, semleges fehér fény (5000 K) segítségével élvezheti az egyszerű és intuitív, pontosan az Ön ízlésének megfelelő fénybeállítást. A vezérlés kényelmes az érintésérzékeny gombnak köszönhetően, amellyel a fényerősséget állíthatja. Lámpánkkal nem csak egy funkcionális, hanem egy elegáns kiegészítőt is kap, amely minden teret kiegészít.
Még 96 órán át világít csatlakozás nélkül
Az EMILY lámpa beépített akkumulátorral van felszerelve, amely még 96 órán át tartja üzemben anélkül, hogy áramforráshoz kellene csatlakoztatni. Így akár áramszünet alatt is használhatod, vagy olvashatsz egy könyvet a kertben alkonyatkor. Az USB tápkábel közvetlenül a csomagolásban található.
Flexibilis mozgatható nyak
Az flexibilis mozgatható nyaknak köszönhetően mindig oda irányíthatja a fényt, ahová szüksége van rá.<>Az időtlen fehér design finom és elegáns színt kölcsönöz a belső térnek. Bármilyen stílusú is legyen otthonod, lámpánk könnyedén alkalmazkodik és tökéletesen illeszkedik az összképbe.
Paraméterek
| Márka | EMOS |
|---|---|
| Cikkszám | Z7627 |
| Termékszám | 1538191000 |
| EAN | 8592920122426 |
| dimmelhetőség | igen |
|---|---|
| beépített tölthető elem | igen |
| szín | fehér |
| fényáram | 100 lm |
| fény színe | természetes fehér |
| fogyasztás | 2 W |
|---|---|
| USB port | nem |
| tápegység (tartozék) | igen (USB kabel) |
| tápellátás típusa | USB |
| tápegység | USB |
| LED chip | SMD |
| tápkábel hossza | 1 m |
| energiaosztály | – |
| színvisszaadási index (CRI) | Ra >80 |
| öregedési tényező | – |
| védettség | IP20 |
| anyag | műanyag |
| max. teljesítmény | – |
| feszültség | nincs megadva |
| higanytartalom | <0 mg |
| foglalat | – |
| LED-ek száma | – |
| kapcsolási ciklusok száma | – |
| bemelegedési idő 100 %-ra | – |
| színhőmérséklet | 5 000 K |
| teljesítménytényező | – |
| élettartam | – |
| méretek | 80 × 80 × 300 mm |
| értékesítési csomagolás | 1 db, doboz |
| energiaosztály (2021.9. -től) | – |