EMOS fali aljzat, dupla IP44 SCHUKO
Cikkszám A1396.3
Ingyenes szállítás értékhatára 25 000 Ft
bármely szállítási mód esetén
Raktáron
2026. máj. 6. Nálad
3 490
Ft
A termékbiztonság részletei:
EU-ban felelős személy
Leírás

Paraméterek
Termék értékelése
Letölthető dokumentumok
Bővített leírás
Dupla fali aljzat
A robusztus és praktikus dupla aljzat ideális választás műhelyekben, garázsokban, pincékben, háztartási helyiségekben vagy kültéri területeken való használatra, ahol nagyobb védelemre van szükség a nedvesség és a por ellen. Az IP44 védelemnek és a gyűrűs fedeleknek köszönhetően megbízható védelmet és biztonságos működést nyújt még zord körülmények között is.
Tulajdonságok
- 2× aljzat
- IP44 védelem - alkalmas kültéri használatra
- Maximális terhelés: 16 A / 250 V
- Felületre szerelhető - könnyű falra szerelés
- Felületre szerelhető, masszív műanyagszerkezettel
- Függőleges elrendezésű fiókok felhajtható fedelekkel
Paraméterek
| Márka | EMOS |
|---|---|
| Cikkszám | A1396.3 |
| Termékszám | 1950010207 |
| EAN | 8592920148884 |
| termék | lemerülő elem jelzése |
|---|---|
| szín | szürke-fekete |
| összeszerelés módja | falra |
| védettség | IP44 |
| márka | EMOS |
|---|---|
| áramerősség | 16 A |
| típus | 2 minket. vízálló - függőleges szerelés |
| dizájn | német típusú aljzat |
| feszültség | 250 V~ |
| kapcsolattípus | csavaros bilincs |
| értékesítési csomagolás | 1 db, PE csomag |
| háttérvilágítás | nem |
| magasság | 178 mm |
| szélesség | 65 mm |
| mélység | 55 mm |
Termék értékelése
A vélemények kizárólag ügyfeleink független véleménye, akik ezt a terméket igazoltan megvásárolták.
További részletek itt.
Termék értékelés *
(a magasabb csillagszám kitöltésével nagyobb elégedettséget fejez ki a termékkel kapcsolatban).
Letölthető dokumentumok
Elérhető letölthető dokumentumok és fájlok
EMOS fali aljzat, dupla IP44 SCHUKO
1/9