EMOS Feszültségmérő VT-211
Cikkszám M0003BN
Ingyenes szállítás értékhatára 25 000 Ft
bármely szállítási mód esetén
Raktáron
2026. máj. 6. Nálad
5 290
Ft
A termékbiztonság részletei:
EU-ban felelős személy
Paraméterek
Termék értékelése
Letölthető dokumentumok
Paraméterek
| Márka | EMOS |
|---|---|
| Cikkszám | M0003BN |
| Termékszám | 2201024000 |
| EAN | 8592920156278 |
| váltakozó feszültség | 6–400 V |
|---|---|
| a polaritás megállapítása | igen |
| jelzés | optikai |
| a fokozat megállapítása | nem |
|---|---|
| csatlakozásmérés | nem |
| táplálás | a tápegységről |
| egyenáramú feszültség | 6–400 V |
| kontakt mentes mérés | nem |
| frekvenciatartomány | 0–60 Hz |
| két érzékenység beállítása | nem |
| váltóáramú és egyenáramú feszültség | 6 V, 12 V, 24 V, 50 V, 120 V, 230 V, 400 V |
| értékesítési csomagolás | 1 db, kis doboz |
Termék értékelése
A vélemények kizárólag ügyfeleink független véleménye, akik ezt a terméket igazoltan megvásárolták.
További részletek itt.
Termék értékelés *
(a magasabb csillagszám kitöltésével nagyobb elégedettséget fejez ki a termékkel kapcsolatban).
Letölthető dokumentumok
Elérhető letölthető dokumentumok és fájlok
EMOS Feszültségmérő VT-211
1/13