EMOS halogén izzó JC G9 25W 260lm
Bővített leírás
Ha a tartósság, a stabilitás és a fény minősége a fontos, akkor a halogén izzók egyértelmű választás. Azonnali teljes fényerővel, természetes színekkel és megbízható működéssel rendelkeznek, még magas hőmérsékleten is. Kompakt méreteiknek és robusztus felépítésüknek köszönhetően olyan műszakilag és tervezésileg igényes alkalmazásokban is használhatók, ahol más fényforrások nem megfelelőek.
A halogénizzók úgy vannak kialakítva, hogy megbízhatóan működjenek olyan helyeken is, ahol a hagyományos fényforrások nem működnek. Problém nélkül bírják a 300 °C-os hőmérsékletet, ami ideális választássá teszi őket sütők, háztartási gépek és más hőigényes alkalmazásokhoz. A rendkívül ellenálló anyagok és a precíz kivitelnek köszönhetően stabil fényteljesítményt, hosszú élettartamot és biztonságos működést biztosítanak extrém hőhatás mellett is – a fényminőség romlása nélkül.
A halogénizzók meleg fénye kiemeli a belső tér természetes színeit. Míg a lakóterekben hangulatos és megnyugtató légkört teremt, a sütőkben és más készülékekben világos, stabil megvilágítást biztosít, amely megkönnyíti az elkészülő ételek ellenőrzését. A magas hőmérsékleten is megbízható teljesítményének köszönhetően a kellemes fény megjelenését maximális funkcionalitással ötvözi.
Paraméterek
| Márka | EMOS |
|---|---|
| Cikkszám | ZE0304 |
| Termékszám | 1528020000 |
| EAN | 8592920149447 |
| foglalat | G9 |
|---|---|
| fény színe | meleg fehér |
| helyettesítő | 26 W |
| fényáram | 260 lm |
| fogyasztás | 25 W |
| technológia | halogén |
|---|---|
| dimmelhető | igen |
| forma | JC |
| színhőmérséklet | 2 700 K |
| sorozat | HALOGEN |
| fényhasznosítás | 10 lm/W |
| energiaosztály | G |
| sugárzási szög | 270° |
| élettartam | 1 000 óra |
| garancia-időszak | nincs megadva |
| teljesítménytényező | nincs megadva |
| kapcsolási ciklusok száma | 8 000 |
| színvisszaadási index (CRI) | 99,9 |
| chipek típusa | nincs megadva |
| chipek száma | nincs megadva |
| feszültség | 230 V~/50 Hz |
| frekvencia | # |
| méretek | 40 × 14 × 14 mm |
| értékesítési csomagolás | 1 db, kis doboz |
| támogatott OS | – |
| kompatibilitás | – |
| protokoll | – |
| hangalapú asszisztensek általi vezérlés | – |
| értesítések a mobilalkalmazáshoz | – |
| jelátviteli frekvencia | – |