EMOS Időjárás állomás E3070
Javasolt termékek
Termék leírás
A meteorológiai állomásnak köszönhetően mindig pontosan tudni fogja, milyen időjárásra készüljön. Nincs többé kellemetlen meglepetés! Mindig elérhető, aktuális információk.
Paraméterek
| Márka | EMOS |
|---|---|
| Cikkszám | E3070 |
| Termékszám | 2606139000 |
| EAN | 8592920010785 |
| AC (hálózati) adapter | nem |
|---|---|
| lehetséges kiegészítő érzékelő használata | 3 (E03070) |
| az érzékelő hatótávolsága | akár 30 m |
| barométer | nem |
| képernyőméret | 111 × 61 mm |
| kivetítés | nem |
| falra függesztés lehetősége | nem |
|---|---|
| vezetékes szonda az érzékelőhöz | nem |
| külső hőmérséklet | -30 °C és +60 °C, felbontás 0,1 °C |
| külső páratartalom | nem |
| időjárás-előrejelzés | igen |
| órák | DCF (rádióvezérelt óra) |
| min. és max. hőmérséklet | nem |
| folyamatos háttérvilágítás | nem |
| holdfázisok | igen |
| dátum | igen |
| nyomás tendencia | nem |
| az állomás tápellátása | 3× 1,5 V AAA (nem tartozék) |
| hőmérő típusa | vezeték nélküli |
| naptár | igen |
| belső hőmérséklet | 0 °C és +50 °C, felbontás 0,1 °C |
| csapadékmérő | nem |
| hőmérséklet tendencia | igen |
| LED háttérvilágítás | igen |
| tengerszint feletti magasság beállítása | nem |
| színes kijelző (black mask) háttérvilágítású | nem |
| 12/24 időformátum | igen |
| az érzékelő tápellátása | 2× 1,5 V AAA (nem tartozék) |
| ébresztőóra | igen |
| belső páratartalom | 20 % és 90 % RH, felbontás 1 % |
| szélsebességmérő | nem |
| hőmérséklet figyelmeztetés | nem |
| időzónák | igen |
| termék | meteorológiai állomás |
| elektronikus felületi háttérvilágítás | nem |
| szundi | igen |
| opció a hőmérséklet mértékegység beállítására: °C/°F | °C/°F |
| jelátviteli frekvencia | 433 MHz |
| támogatott OS | – |
| kompatibilitás | – |
| egyéb funkciók | – |
| protokoll | – |
| hangalapú asszisztensek általi vezérlés | – |
| értesítések a mobilalkalmazáshoz | – |
| a főegység méretei | 54 × 139 × 101 mm |
| érzékelő méretei | 24 × 44 × 100 mm |
| értékesítési csomagolás | 1 db, kis doboz |
Termék értékelése , 80%, 8 / 10
(80%)-
100%LefordítvaPeterMegrendelt 2026. márc. 24.Teljesen elégedett vagyok a termékkel.
-
100%LefordítvaLiborMegrendelt 2026. jan. 13.
-
100%LefordítvaHanaMegrendelt 2025. febr. 28.
-
20%LefordítvaTonnyMegrendelt 2025. febr. 20.az áru nem működik, a reklamációt elfogadták, és a pénzt visszatérítették.
-
20%LefordítvaLukášMegrendelt 2024. dec. 11.A kültéri érzékelő az elemek cseréje után legfeljebb 2 napig mutatja a hőmérsékletet. Hőmérsékletkülönbség 2 Celsius fok. Gyenge leolvashatóság
-
90%LefordítvaMArtinMegrendelt 2024. nov. 10.Egyszerű állomás, világos adatok a kijelzőn
-
100%LefordítvaAlenaMegrendelt 2024. nov. 3.
-
40%LefordítvaEdvardMegrendelt 2024. okt. 26.A műholdas órairányítás nem működik, annak ellenére, hogy többször is megpróbálták megváltoztatni a helyet.
-
100%LefordítvaNévtelenMegrendelt 2024. aug. 17.Elégedettség
-
100%Németh AndrásMegrendelt 2024. jan. 22.
-
100%LefordítvaEvaMegrendelt 2024. jan. 12.Elégedettség mind a tovat és az eshop esetében
-
90%LefordítvaFrantišekMegrendelt 2024. jan. 2.Rosszabb olvashatóság
-
10%LefordítvaJiří VajsejtlMegrendelt 2024. jan. 1.Sajnos egy nagyon sikertelen termék - vagy egy adott darab... DCF vevő gyenge érzékenységgel, két helyen (Csehország, Olaszország) egyáltalán nem tudta felvenni a jelet. A tartozék és egy, az állomás közvetlen közelében elhelyezett kültéri érzékelő csatlakoztatása után a kijelzett hőmérséklet különbség 2 fok volt. Két nap működés után a főállomás és a kültéri érzékelő közötti kommunikáció megszakadt. Ez az első EMOS termék, amelyre panaszt fogok tenni (a kereskedőn keresztül).
-
100%LefordítvaJozefMegrendelt 2023. nov. 20.Elégedett vagyok, habos kialakítású.
-
100%LefordítvaNévtelenMegrendelt 2023. jún. 17.
-
100%LefordítvaMiroslavMegrendelt 2023. márc. 22.Az állomás gyorsan beállította magát a kézikönyvben leírtak szerint, és párosítva az adóval, nagyszerűen működik.
-
100%LefordítvaNévtelenMegrendelt 2023. febr. 13.
-
100%LefordítvaLadislav TóthMegrendelt 2023. febr. 13.
-
90%LefordítvaNévtelenMegrendelt 2022. okt. 13.Elégedettség
-
40%LefordítvaPicavákMegrendelt 2021. nov. 4.Rosszul olvasható kijelző háttérvilágítás nélkül. Ha az érzékelőt az állomás mellé helyezem, a hőmérsékletkülönbség majdnem 2 °C. Gyenge a cellák élettartama az érzékelőben, kb. 3 hónap. Egyébként működőképes.
Letölthető dokumentumok
GYIK – gyakori kérdések
Ha az ébresztőóra ki van kapcsolva, és a kijelzőn nem jelenik meg a csengő ikonja, az ébresztőóra pedig továbbra is csörög, akkor lehet, hogy a termékre igényt kell tartania. (Nyomja meg hosszan az Ébresztő gombot, és a +/- gombokkal állítsa be az ébresztési időt. Az Alarm gomb megnyomásával lépjen az értékek között. Az órák és percek beállítása után nyomja meg az Alarm gombot. Az ikon jelzi, hogy a riasztás aktív. A riasztás kikapcsolásához nyomja meg újra a Riasztás gombot, a csengő ikon eltűnik).
Próbálja meg kicserélni az elemeket ( csak alkáli), visszaállítani a készüléket, újra párosítani, esetleg egy másik szobában ( a párosítás 3 percen belül automatikusan megtörténik). Úgy véljük, hogy egy másik érzékelőt is így vettünk fel. A hőmérő vagy az érzékelő távolsága a zavaró forrásoktól, például számítógép-monitoroktól vagy televízióktól legalább 2 méter legyen. Ellenőrizze, hogy a hőmérő vagy az érzékelő ne legyen fémtárgyak közelében.
Minden időjárásmérő állomás/termométer esetében sajnos mindig van némi különbség a hőmérséklet és a páratartalom mérésének pontosságában. Ha 100%-os pontosságú készüléket szeretne, ajánlom a kalibrált hőmérőt + 2 évente szakszerű kalibrálást.
A KALIST kalibrálással foglalkozó céggel való kapcsolatfelvételt javasoljuk.
Megfelelően kalibráljon.Az idő beállítása a DCF használatával a kézikönyvben van leírva. Ha a kezdeti telepítés során nem fogadja a DCF-jelet, próbálja meg megváltoztatni a DCF-jelet fogadó érzékelő helyét. Mivel a DCF-jel átvitelét befolyásolhatja az aktuális időjárás, javaslom, hogy az időt kézzel állítsa be, és az óra a DCF vételekor a pontos időre álljon be. A DCF-jel a legerősebb az "adásszünet" idején, azaz éjjel 2 és 3 óra között. A DCF adó Németországban van, így megpróbálhatja nyugati irányba állítani.
Az állomást megpróbálhatja minél közelebb helyezni az ablakhoz.
De ha sűrűn beépített területen lakik, ahol más elektromos készülékek zavarják, akkor sajnos előfordulhat, hogy egyáltalán nem fogja a DCF jelet.
Az alábbiak:
E5018
E5059
E8835
Nem áll rendelkezésünkre GSM termék. Ha tudna wifi-kapcsolatot biztosítani, akkor az E5059 termék is használható.
A kimenet az alkalmazás segítségével a mobiltelefonra megy. Az alkalmazásból e-mailben is exportálható.
Az attól függ, hogy hol található az érzékelő. Ha kültéren helyezik el, akkor csak a külső hőmérsékletet érzékeli. A beltéri hőmérsékletet maga az időjárás-állomás érzékeli.
Nem látható, mert NOV-t mutat, lásd a kézikönyvet.
Az ábrázolás azt jelenti, hogy a körvonal nem látható az időjárásállomáson, így a holdfázis eltűntnek tűnik.
A legtöbb érzékelőnél a tömítést nem használják, úgy tervezték, hogy ne legyen rá szükség. Ez egy horony formájában történik, amelybe a tömítésgátló illeszkedik.
Az érzékelőt ideális esetben az ablakpárkány alatt, egy előtető alatt kell elhelyezni a közvetlen eső vagy hóesés elkerülése érdekében.
Ha a különbség több mint 2 °C, akkor 14 napon belül reklamálhatja vagy visszaküldheti, ha a bolton keresztül vásárolja.
De minden meteorológiai állomás pontossága ±2 °C vagy annál nagyobb.
Ha 100%-os pontosságot szeretne, akkor minden érzékelőt és állomást rendszeresen kalibrálnia kell (fizetős szolgáltatás). Ebben az esetben javasoljuk, hogy vegye fel a kapcsolatot a KALIST kalibrálással foglalkozó céggel.
Az időjárás-állomásaink sajnos nem képesek jelzést adni a páratartalomról.
A készülék befelé és kifelé is használható. Ha az egész érzékelőt kint helyezi el, akkor a külső hőmérsékletet és páratartalmat méri. Ha az érzékelőt a szobában hagyja, és az ablakon keresztül kifelé vezet egy vezetéket, akkor a külső hőmérsékletet, de a belső páratartalmat fogja mérni.
A vezeték egy hőmérsékletmérő szonda, ha elvágja vagy más módon károsítja, akkor nem fog többé hőmérsékletet mérni.
EMOS Időjárás állomás E3070
Fő linkek
- Akciók
- Szállítási információk
- INFOCENTRUM
- KAPCSOLATOK
Információ
- Rólunk
- Katalógus
- Compliance commitment
Minden a vásárlásról
- Adatvédelem
- Általános Szerződési Feltételek
Több
- Cookies
- Letöltőközpont