EMOS Jelölőszalag 75/250
Termék leírás
Piros-fehér nem ragadó jelölőszalag alacsony sűrűségű polietilénből, teljes szélességében csíkozott. Árkok, építési területek, sportpályák, különböző veszélyes helyek és más területek körülkerítésére használható. A szalag kartonpapír #dobban# kapható egy dobozban, amelyről közvetlenül lecsévélhető. A szalag lecsévélése és kezelése így egyszerűbb, a szalag nem gurulhat el, és nem csévélődhet le véletlenül.
Bővített leírás
Minden terület jelölésére
Meg kell jelölnie ásatásokat, veszélyes területeket vagy építkezéseket? Az F87525 szalag segít láthatóvá tenni mindent, amire rámutathatsz!
A piros és fehér sraffozás és a ferde csíkok teszik a szalagot tökéletesen láthatóvá, hogy minden helyzetben észrevehető legyen.
Ez a szalag kétségtelenül felszerelésed egyik leghasznosabb darabja lesz!
A segítő, amely nem hagyja önt szűkölködni
A 250 m hosszú és 75 mm széles alacsony sűrűségű polietilén (LDPE) pántolószalag.
Az egyenes szalagot egy kartonból készült, saját dobozába csomagolt "kicsomagolóban" találja, amelyből közvetlenül letekerhető. Egyszerűbben kezelhető, és biztos lehet benne, hogy nem gördül le, vagy véletlenül nem tekeredik ki!
Jobb láthatóság minden helyzetben
A szalag mindenütt használható, ahol veszélyre kell figyelmeztetni.
Ez a megkülönböztető és kontrasztos szalag a sportpályák, ásatások, potenciális veszélyt jelentő területek, építési területek kijelölésére vagy a terület vizuális érintkezésének biztosítására szolgál.
Ezt a fényvisszaverő kialakítást nem csak sötétben vagy félhomályban fogják értékelni!
Paraméterek
| Márka | EMOS |
|---|---|
| Cikkszám | F87525 |
| Termékszám | 2004752500 |
| EAN | 8592920023662 |
| szalag típusa | LDPE (alacsony sűrűségű polietilén) figyelmeztető szalag |
|---|---|
| a szalag szélessége | 75 mm |
| a tekercs hossza | 250 m |
| a szalag vastagsága | 0,03 mm |
| szín | piros/fehér |
| nyomtatás | nyomtatás nélkül |
| maximális megnyúlás | nincs megadva |
| minimális dielektromos (átütési) szilárdság | nincs megadva |
|---|---|
| minimális dielektromos (átütési) szilárdság nedvesedés után | nincs megadva |
| A ROHS irányelveinek megfelelő | nincs megadva |
| A REACH irányelveinek megfelelő | nincs megadva |
| telepítési hőmérséklet-tartomány | 5–30 °C |
| ragasztóanyag | ragasztó nélkül |
| integrált szövetháló | nem |
| szakítószilárdság | nincs megadva |
| UV-ellenálló | igen |
| tapadás acélhoz - minimális | nincs megadva |
| javasolt alkalmazás | munkaterületek, sportpályák és különböző veszélyes helyek elkerítésére |
| tapadás az anyaghoz | nincs megadva |
| vízálló csatlakozás | nem |
| ajánlott tárolási hőmérséklet | 5–30 °C |
| megfelel a következő normáknak | nincs megadva |
| lángállóság vizsgálat | nincs megadva |
| önoltó | nem |
| nyomásálló illesztés létrehozása | nem |
| méretek | 140 × 75 mm |
| értékesítési csomagolás | 1 db, papír doboz |