EMOS Katie LED asztali lámpa, újratölthető, fehér
Bővített leírás
LED asztali lámpa KATIE
Az funkcionalitás és a design tökéletes kombinációját kínáljuk Önnek. KATIE lámpánkkal teljes mértékben élvezheti a tökéletes világítást. Ez zökkenőmentesen dimmelhető, és lehetővé teszi, hogy a fényerősséget pontosan az Ön igényeihez igazítsa.
De ez még nem minden! A fény színét is három fokozatban változtathatja (3000 - 4000 - 4000 - 5000K), hogy minden alkalomhoz pontosan a megfelelő hangulatot teremtse meg. A lámpaernyőn található kényelmes érintőgombos vezérléssel pedig a működtetés egyszerű és intuitív.
Még 96 órán át világít áramforráshoz való csatlakoztatás nélkül
Lámpánk beépített akkumulátorral van felszerelve, amely még 96 órán át üzemel áramforráshoz való csatlakoztatás nélkül. Így akár áramszünet alatt is használhatod, vagy olvashatsz egy könyvet a kertben alkonyatkor.
A lámpa a megnövelt IP44-es védelmi fokozatnak köszönhetően könnyedén ellenáll a víznek és a pornak. Az magas színvisszaadási indexnek (CRI több mint 90) köszönhetően ugyanolyan és torzításmentes lesz, mintha nappali fény világítaná meg.
Egyszerű csatlakoztatás
A KATIE lámpánk csatlakoztatása és áramellátása gyors és egyszerű. Csak használd a mellékelt USB-kábelt, és máris ragyoghatsz.
Az sima fekete vagy fehér kivitelük tökéletesen illeszkedik bármilyen belső térbe. Akár a modern, akár a klasszikus stílust kedveli, lámpánk nagyszerű kiegészítője lesz otthonának. Az erős és stabil felépítésnek köszönhetően biztos lehetsz benne, hogy hosszú ideig megbízható világítást biztosít majd neked.
Paraméterek
| Márka | EMOS |
|---|---|
| Cikkszám | Z7630W |
| Termékszám | 1538196000 |
| EAN | 8592920122488 |
| dimmelhetőség | igen |
|---|---|
| beépített tölthető elem | igen |
| szín | fehér |
| fényáram | 250 lm |
| fény színe | meleg/természetes/hideg fehér |
| fogyasztás | 4 W |
|---|---|
| USB port | nem |
| tápegység (tartozék) | igen |
| tápellátás típusa | USB |
| tápegység | 5 V/1 A |
| LED chip | SMD |
| tápkábel hossza | 1,5 m |
| energiaosztály | – |
| színvisszaadási index (CRI) | – |
| öregedési tényező | – |
| védettség | IP44 |
| anyag | műanyag |
| max. teljesítmény | – |
| feszültség | 10 V |
| higanytartalom | <0 mg |
| foglalat | – |
| LED-ek száma | – |
| kapcsolási ciklusok száma | 25 000 |
| bemelegedési idő 100 %-ra | – |
| színhőmérséklet | 3 000/4 000/5 000 K |
| teljesítménytényező | – |
| élettartam | 10 000 óra |
| méretek | 330 × 130 × 150 mm |
| értékesítési csomagolás | 1 db, doboz |
| energiaosztály (2021.9. -től) | – |