EMOS LED éjjeli fény 0,5W+dugalj
Cikkszám P3326
Ingyenes szállítás értékhatára 25 000 Ft
bármely szállítási mód esetén
Raktáron
2026. máj. 20. Nálad
3 390
Ft
A termékbiztonság részletei:
EU-ban felelős személy
Leírás

Paraméterek
Termék értékelése
Letölthető dokumentumok
Bővített leírás
Éjszakai lámpa
Praktikus és energiatakarékos kiegészítő minden háztartásba. Kellemes, meleg fehér fényt biztosít 5 lumen fényerővel, amely akár 2 méter távolságig megvilágítja a teret — ideális a biztonságos éjszakai tájékozódáshoz, vakítás nélkül. A lámpa egyszerű kapcsolóval rendelkezik, amely megkönnyíti a be- és kikapcsolást. Ez a modell ideális választás folyosókhoz, hálószobákhoz vagy gyerekszobákhoz, ahol finom éjszakai világításra van szükség.
Jellemzők
- Alkalmas gyerekszobákba, hálószobákba és folyosókra
- Akár 2 méteres hatótávolság, ideális a biztonságos éjszakai tájékozódáshoz
- Egyszerű be-/kikapcsolás kapcsolóval
Paraméterek
| Márka | EMOS |
|---|---|
| Cikkszám | P3326 |
| Termékszám | 1456000210 |
| EAN | 8592920150849 |
| táplálás | 230 V~/50 Hz |
|---|---|
| mozgásérzékelő | nem |
| fényforrás | LED |
| maximális fényárama | 5 lm |
|---|---|
| max. világítási távolság | 2 m |
| fény színe | meleg fehér |
| kapcsoló | igen |
| automatikus be-/kikapcsolás | nem |
| üzemmódok | on/off |
| kapcsolási idő | – |
| fotoszenzor (fényérzékelő) | nem |
| max. teljesítmény 1 db USB | – |
| max. teljesítmény összesen | – |
| forgatható | nem |
| túlterhelés, túlfeszültség és rövidzárlat elleni védelem | – |
| USB kimenetek száma | – |
| fogyasztás | 0,5 W max. |
| méretek | 65 × 65 × 65 mm |
| értékesítési csomagolás | 1 db, papírbliszter |
Termék értékelése
A vélemények kizárólag ügyfeleink független véleménye, akik ezt a terméket igazoltan megvásárolták.
További részletek itt.
Termék értékelés *
(a magasabb csillagszám kitöltésével nagyobb elégedettséget fejez ki a termékkel kapcsolatban).
Letölthető dokumentumok
Elérhető letölthető dokumentumok és fájlok
EMOS LED éjjeli fény 0,5W+dugalj
1/11