EMOS LED Fejlámpa tölthető P3544, 500 lm, 120 m, Li-Ion 800 mAh
Cikkszám P3544
Raktáron
2026. máj. 28. Nálad
9 991 Ft
20% kedvezmény
Írja be a kódot a kosárba: HETVEGE20
12 489
Ft
A termékbiztonság részletei:
EU-ban felelős személy
Paraméterek
Termék értékelése
Letölthető dokumentumok
Paraméterek
| Márka | EMOS |
|---|---|
| Cikkszám | P3544 |
| Termékszám | 1441361900 |
| EAN | 8592920153574 |
| maximális fényáram | 500 lm |
|---|---|
| tölthető | igen |
| max. hatótávolság | 120 m |
| táplálás | Li-Ion |
| fényforrás | LED |
|---|---|
| vízálló | nem |
| világítási idő | 1–4 óra |
| sugárzási szög | 20° |
| világítási távolság | LED 100 % – 120 m, LED 50 % – 60 m |
| akkumulátor típusa | 800 mAh/3,7 V |
| fényvisszaverő szalag | igen |
| fókusz | nem |
| világítási üzemmódok száma | 2 |
| üzemmódok | LED 100 %, LED 50% |
| súly | 60 g |
| töltőcsatlakozó típusa | USB-C |
| speciális funkciók | akkumulátorvédelem |
| elem a csomag része | igen |
| feltöltési idő | – |
| üzemidő részletezés | LED 100 % – 1 óra, LED 50 % – 4 óra |
| szín | – |
| a töltés LED jelzése | igen |
| az akkumulátor állapotának LED-es jelzése | igen |
| anyag | fém |
| ütésállóság | igen |
| tartozékok | USB-C kábel |
| fényáram | LED 100 % – 500 lm, LED 50 % – 200 lm |
| jellemzők | klipsz, mágnes |
| márka | EMOS |
| garancia-időszak | 2 év |
| méretek | 80 × 29 × 30 mm |
| értékesítési csomagolás | 1 db, kis papírdoboz |
Termék értékelése
A vélemények kizárólag ügyfeleink független véleménye, akik ezt a terméket igazoltan megvásárolták.
További részletek itt.
Termék értékelés *
(a magasabb csillagszám kitöltésével nagyobb elégedettséget fejez ki a termékkel kapcsolatban).
Letölthető dokumentumok
Elérhető letölthető dokumentumok és fájlok
EMOS LED Fejlámpa tölthető P3544, 500 lm, 120 m, Li-Ion 800 mAh
1/25
EMOS LED Fejlámpa tölthető P3544, 500 lm, 120 m, Li-Ion 800 mAh