EMOS LED ipari csarnok világítás 150W IP65 120 °
Cikkszám ZU1115.12
Ingyenes szállítás értékhatára 25 000 Ft
bármely szállítási mód esetén
Ez a termék már nem vásárolható meg. Tekintse meg hasonló temékeinket here.
A termékbiztonság részletei:
Paraméterek
Termék értékelése
Letölthető dokumentumok
Paraméterek
| Cikkszám | ZU1115.12 |
|---|---|
| Termékszám | 1546111500 |
| EAN | 8592920068175 |
| fogyasztás | 150 W |
|---|---|
| fényáram | 22 500 lm |
| PIR érzékelő | nem |
| védettség | IP65 |
| táplálás | hálózatról |
|---|---|
| sorozat | PROFI PLUS |
| használat | felszíni szerelés |
| fényforrás | LED |
| színhőmérséklet | 4 000 K |
| fény színe | természetes fehér |
| színvisszaadási index (CRI) | Ra > 80 |
| PIR érzékelő hatótávolsága | nincs PIR érzékelő |
| üzemi hőmérséklet tartomány | -20 °C és +40 °C |
| élettartam | 50 000 óra |
| szín | fekete |
| feszültség | 100–277 V |
| tápkábel hossza | nincs megadva |
| akkumulátor | nincs megadva |
| a diffúzor anyaga | műanyag (PC) |
| bevezetőkábel típusa | nincs megadva |
| lámpatest | alumínium |
| dimmelhetőség | igen |
| AKKU világítási idő | nincs megadva |
| flicker-free | nem villog |
| frekvencia | 50/60 Hz |
| bevezetőkábel anyaga | nincs megadva |
| tápegység-csatlakozók száma | 0 |
| áramerősség | 682 mA |
| mechanikai behatás elleni védelem | IK08 |
| tápegység-csatlakozó típusa | nincs megadva |
| sugárzási szög | 120° |
| próbaizzó (tartozék) | nem |
| garancia-időszak | 5 év |
| a felhasznált fényforrás energiaosztálya | nincs megadva |
| méretek | 255 × 162 mm átmérővel |
| értékesítési csomagolás | 1 db, doboz |
Termék értékelése
A vélemények kizárólag ügyfeleink független véleménye, akik ezt a terméket igazoltan megvásárolták.
További részletek itt.
Termék értékelés *
(a magasabb csillagszám kitöltésével nagyobb elégedettséget fejez ki a termékkel kapcsolatban).
Letölthető dokumentumok
Elérhető letölthető dokumentumok és fájlok
EMOS LED ipari csarnok világítás 150W IP65 120 °
1/9