EMOS LED MENNYEZETI PANEL RIVI 30x60, 25W, DIMM., ÁLLÍTHATÓ SZÍNHŐM.
Bővített leírás
EXCLUSIVE LED-es függőlámpa
A LED-es lámpatestek EXCLUSIVE termékcsaládja a csúcs fényáram és az elegáns design mellett különösen nagy kezelési kényelmet kínál a csomagban található távvezérlőnek köszönhetően. Ez lehetővé teszi a simított fényerőszabályozás és fényszín-beállítás mellett a világítótestek csoportjának vezérlését, fényjelenetek létrehozását stb. is. Az EXCLUSIVE termékcsaládban többféle méret közül választhat négyzet vagy téglalap alakú formában. Vannak a szórófej körüli elegáns kerettel ellátott és keret nélküli modellek. Az EXCLUSIVE sorozat alumínium testtel és tejes diffúzorral ellátott lámpáinak magas minőségét a három év garancia is bizonyítja.
Szabályozott hangulat
Az EXCLUSIVE LED lámpatestek lehetővé teszik, hogy a sima fényerőszabályozás funkciónak és a fényszín-beállításnak köszönhetően a sima fényerőszabályozás rengeteg fényváltozatot hozzon létre a optimális fénykomfort érdekében a belső térben. A fény színhőmérséklete a pihenésre alkalmas meleg fehértől (2700 K) az olvasáshoz alkalmas semleges fehéren át a munkához alkalmas hideg fehérig (6000 K) állítható. A négy legnépszerűbb fénymód előre be van állítva a mellékelt távirányítón, a többit pedig maga is beállíthatja.
Lámpatestek csoportjának vezérlése a komfortvezérlővel
A komfortvezérlővel pillanatok alatt megváltoztathatja a fénymódot vagy teljesen kikapcsolhatja az EXCLUSIVE lámpatestet. Nem kell elhagynia kedvenc filmjét, hogy megváltoztassa a világítást és moziszerű hangulatot teremtsen. Egyetlen gombnyomással. A mellékelt meghajtó 2,4 GHz-en működik, hogy a lámpatest oldalán zavartalan jelvételt biztosítson. Más technológiákkal ellentétben a világítási mód megváltoztatásához nem szükséges a meghajtóval a lámpatestre irányítani.
Más EXCLUSIVE lámpatestet telepített? Akkor lehetőség van az összes lámpatest egyetlen egységként történő vezérlésére, vagy a vezérlő segítségével kisebb lámpatestcsoportok meghatározására, amelyek mindegyike különböző fényparaméterekkel rendelkezik. A lámpatestek egy részét teljesen kikapcsolva, egy részét bekapcsolva szeretné hagyni, és mindegyiknek más fényszínt szeretne adni? Az EXCLUSIVE lámpatestek esetében ez sem jelent problémát.
Egyszerű telepítés percek alatt
Az EXCLUSIVE lámpatestek a helyiség mennyezetére vagy falára szerelhetők. Mindkét elhelyezési lehetőséghez minden szükséges tartozékot minden esetben tartalmaz a csomag.
Az
szerelés három egyszerű lépésben történik, és a mellékelt útmutató alapján egy kevésbé gyakorlott felhasználó is elvégezheti.
Minden esetben a csomagban található.Paraméterek
| Márka | EMOS |
|---|---|
| Cikkszám | ZM5172 |
| Termékszám | 1544102400 |
| EAN | 8592920090466 |
| elhelyezés | mennyezet |
|---|---|
| lámpatest típus | klasszikus lámpatest |
| összeszerelés módja | csatolt |
| forma | négyszög |
| fény színe | meleg fehér–hideg fehér |
| fogyasztás | 25 W |
| védettség | IP20 |
| távvezérlő | igen |
| mozgásérzékelő | nem |
| tompító funkció | igen |
| méretek | 295 × 595 × 52 mm |
|---|---|
| keret színe | fehér |
| fényáram | 210–2 100 lm |
| helyettesítő | – |
| színhőmérséklet | 2 700–6 000 K |
| sorozat | RIVI |
| feszültség | 220–240 V |
| sugárzási szög | 115° |
| rögzítő nyílás | – |
| fényforrás | LED |
| UGR< | 22 |
| lámpatest | alumínium |
| élettartam | 30 000 óra |
| érzékelő hatótávolsága | nincs érzékelő |
| színvisszaadási index (CRI) | Ra > 80 |
| a diffúzor anyaga | műanyag (PC) |
| áramforrás kimeneti áramerősség | – |
| kategória | EXCLUSIVE |
| támogatott OS | – |
| flicker-free | igen |
| kompatibilitás | – |
| protokoll | – |
| frekvencia | 50/60 Hz |
| jelátviteli frekvencia | – |
| LGP anyag | PS |
| áramerősség | 110 mA |
| hangalapú asszisztensek általi vezérlés | # |
| fényhasznosítás | 85 lm/W |
| értesítések a mobilalkalmazáshoz | # |
| egyéb funkciók | – |
| diffúzor típusa | tejfehér |
| teljesítménytényező | > 0,9 |
| alkalmazási nyelvek | – |
| a csomag tartalma | – |
| a fürdőszobába | nem |
| be a konyhába | igen |
| a nappaliba, a hálószobába és a gyerekszobába | igen |
| a folyosóra és a lépcsőn | nem |
| a műhelybe és a garázsba | nem |
| a kertre és az erkélyre | nem |
| hivatalba | igen |
| garancia-időszak | 3 év |
| értékesítési csomagolás | 1 db, doboz |
Termék értékelése
(100%)Letölthető dokumentumok
GYIK – gyakori kérdések
A távirányítót először össze kell párosítani a lámpatesttel.
A TV-hez hasonlóan működik, azaz a távirányítót közvetlenül a készülékre kell irányítani. Ha több azonos típusú lámpa van különböző helyiségekben vagy egy szobában, akkor egy távirányító azt a lámpát érinti, amelyre irányítja.
Kikapcsoláskor vagy a tápellátásról való leválasztáskor a készülék megjegyzi az utoljára beállított üzemmódot.
Igen, megteheti. Csak azokat, amelyeken ez szerepel, nem szabad fafelületre szerelni.
Kapcsolódnak:
N - kék - középső vezeték (semleges)...semleges
L - barna - munka vezeték (feszültség alatt)...fázis
A világítás intenzitásának átkapcsolása a kapcsoló azonnali kattintása után történik másodpercenként.
Megtörténhet néha, hogy a lámpatest nem így reagál, és a kapcsoló kattintásával az intenzitást a kattintások közötti időköz hosszától függetlenül változtatja:
Ez nagyon gyakran előfordul, ha a vezetékezés nem a szabványoknak megfelelően történt. Ennek több oka is lehet, de gyakran előfordul, hogy a hálózatban maradó feszültséget indukálnak, és néhány ilyen lámpatestnél ez problémát okozhat. A megoldás gyakran az, hogy a lámpatestek elé tesznek egy alkatrészt: egy szuppresszív kondenzátort, amely segít a terméknek eltávolítani a maradó feszültséget.
Ez egy polipropilén kondenzátor: JFW-100N/310-P10
Ez egy polipropilén kondenzátor: JFW-100N/310-P10.A lámpatestet egy ideig bekapcsolva kell hagyni az utoljára beállított üzemmódban, hogy elmentse azt, majd a fali kapcsoló kikapcsolása után a lámpatest emlékezni fog az utolsó üzemmódra.
Fa alapra történő telepítés is lehetséges.
A LED-csíkok nem cserélhetők.
Ez sem ajánlott, mivel a szakszerűtlen beavatkozás meghibásodást okozhat.
Ez két különböző technológia:
A háttérvilágításos technológiájú (LEXXO) panelek gyártási költségei alacsonyabbak (egyszerűbb a kialakításuk), és könnyebb nagyobb fényhasznosítást elérni. Másrészt viszont magasabbak (30 mm vs. 10 mm) és valamivel kevésbé egyenletes a fénykibocsátásuk.
Az Edgelite technológiájú panelek (PROXO) előállítási költségei magasabbak (ez nem csak a felhasznált anyagokról, hanem a teljes gyártási folyamatról szól), és fényhasznosításukat a fényvezető lemez előállításához használt anyag határozza meg, amely a lámpatest azon része, amely gyakorlatilag biztosítja a LED-chipek által kibocsátott fényáram eloszlását. Kialakításuknak köszönhetően alacsonyabbak lehetnek és egyenletesebb a kibocsátott fénykibocsátásuk.
A lámpatestek vastagsága és a különböző típusú panelek használatának lehetősége fontos paraméter lehet a megrendelő számára, ahol vékonyabb panelek építhetők be pl. rugók segítségével gipszkartonba, acélkábelek segítségével történő függesztés esetén. Hasonlóképpen, a háttérvilágítású panelekhez szükséges 70 mm-hez képest csak 45 mm hosszú, pattintható keretet lehet használni.
A klasszikus raszteres mennyezetekbe történő beépítésnél, ahol a vastagság nem játszik szerepet, mindenképpen a LEXXO panelek használatát javasoljuk, éppen a fent említett pozitívumok - alacsonyabb ár, nagyobb hatékonyság és ebből adódóan alacsonyabb energiafogyasztás - miatt.
Miért nem használjuk a LEXXO paneleket?Nem ajánlom az ilyen telepítést. Ezek a lámpák nem szerepelnek a kínálatunkban.
Ez a kapcsolat egyenesen arányos.
Példa: 150W = 20.000 lumen
100W = kb. 13.000 lumen