EMOS LED SOLAR reflektor hordozható SPILO, PIR, 1500lm IP54 meleg fehér
Bővített leírás
Kerti lámpatest SPILO
Az napelemmel és mozgásérzékelővel felszerelt, távirányítható SPILO kerti LED-es lámpatestek nagyon hatékony és gazdaságos megoldást jelentenek a kültéri területek megvilágítására. Az IP54-es besorolás magas vízállóságot garantál. A lámpatesthez kiterjesztett 3 év garancia jár.
Nulla energiafogyasztás
A SPILO napelemmel van felszerelve, így nem kell a lámpatestet a hálózatra csatlakoztatni, és minden energiaköltséget megspórolhat.
Takarékos világítás
Az akár 6 méteres hatótávolságú PIR-érzékelő segít a lámpatest kapcsolásában, ha a lámpatest kerületében mozgást érzékel. A hátoldalon található gombbal hatékonyan beállíthatja a világítási módot. A lámpatest 3 fénymóddal rendelkezik. A meleg fehér fény (3.000 K) akár 1.500 lm fényerősséggel is kibocsátásra kerül.
Sokféle szerelési mód
ASPILO nemcsak a szokásos falra szerelés, hanem a földbe való beakasztás lehetőségét is kínálja (a csomagban). Ezáltal a SPILO nemcsak felhajtók, házbejáratok vagy pergolák ideális világítótestévé válik, hanem távoli járdák vagy esztétikus kerti elemek, például szobrok vagy szökőkutak kiemelésére is.
Paraméterek
| Márka | EMOS |
|---|---|
| Cikkszám | ZG131S |
| Termékszám | 1552131000 |
| EAN | 8592920132586 |
| fogyasztás | – |
|---|---|
| fényáram | 1 500 lm |
| védettség | IP54 |
| PIR érzékelő | igen |
| táplálás | solar |
|---|---|
| sorozat | SPILO |
| használat | felszíni szerelés |
| fényforrás | LED |
| kategória | CLASSIC |
| színhőmérséklet | 3 000 K |
| fény színe | meleg fehér |
| színvisszaadási index (CRI) | Ra > 80 |
| PIR érzékelő hatótávolsága | 6 m |
| üzemi hőmérséklet tartomány | # |
| élettartam | – |
| szín | fekete |
| feszültség | 3,7 V |
| tápkábel hossza | – |
| akkumulátor | Li-Ion 3 600 mAh |
| a diffúzor anyaga | műanyag (PC) |
| bevezetőkábel típusa | – |
| lámpatest | műanyag (ABS+PC) |
| dimmelhetőség | – |
| AKKU világítási idő | # |
| flicker-free | nem villog |
| frekvencia | – |
| bevezetőkábel anyaga | – |
| tápegység-csatlakozók száma | # |
| áramerősség | – |
| mechanikai behatás elleni védelem | # |
| fényhasznosítás | – |
| tápegység-csatlakozó típusa | # |
| teljesítménytényező | # |
| sugárzási szög | 110° |
| próbaizzó (tartozék) | nem |
| a fényerőszabályozás típusa | – |
| garancia-időszak | 3 év |
| méretek | 180 × 146 × 122 mm |
| a felhasznált fényforrás energiaosztálya | – |
| értékesítési csomagolás | 1 db, doboz |