EMOS Lucy LED asztali lámpa, újratölthető
Bővített leírás
LED asztali lámpa LUCY
Elegancia kiváló funkcionalitással kombinálva - ez a mi időtlen LUCY lámpánk. Élvezze a nagyon egyszerű és intuitív világítás beállítását a simán dimmelhető, semleges színű (5000 K) fényének köszönhetően, amely az Ön igényeihez alkalmazkodik. Az irányítás még soha nem volt ilyen kényelmes. Csak könnyed ujjérintés az érintőkapcsolóval és a fény alkalmazkodik az Ön igényeihez és szükségleteihez.
Lámpa mely akár 96 órán át világít hálózati csatlakoztatás nélkül
Ezzel a lámpával nem kell aggódnia az áramforráshoz való csatlakoztatás miatt. A beépített újratölthető akkumulátornak köszönhetően lámpánk a hálózati csatlakozás nélkül akár 96 órán át tartó folyamatos világítást biztosít. Kényelmesen élvezheti a fényt bárhol és bármikor. A tápellátás a mellékelt USB-kábellel könnyen és egyszerűen megoldható. Egyszerűen csatlakoztassa a lámpát bármilyen USB-porttal rendelkező készülékhez, és máris tökéletes megvilágításban merülhet el.
Flexibilis mozgatható nyak
A rugalmasság az egyik legfontosabb jellemzője lámpánknak. A hajlítható nyakkal pontosan beállíthatja a világítást az Ön preferenciáinak megfelelően, és könnyedén kiválaszthatja a optimális fényszöget és irányt minden alkalommal. Az időtlen fehér design finom és elegáns hatást kölcsönöz a belső térnek. Akár modern, klasszikus vagy minimalista az otthona, lámpánkat könnyű hozzáigazítani, és tökéletesen illeszkedik a stílusához.
Paraméterek
| Márka | EMOS |
|---|---|
| Cikkszám | Z7626 |
| Termékszám | 1538190000 |
| EAN | 8592920122419 |
| dimmelhetőség | igen |
|---|---|
| beépített tölthető elem | igen |
| szín | fehér |
| fényáram | 100 lm |
| fény színe | természetes fehér |
| fogyasztás | 2 W |
|---|---|
| USB port | nem |
| tápegység (tartozék) | igen (USB kabel) |
| tápellátás típusa | USB |
| tápegység | USB |
| LED chip | SMD |
| tápkábel hossza | 1 m |
| energiaosztály | – |
| színvisszaadási index (CRI) | Ra >80 |
| öregedési tényező | – |
| védettség | IP20 |
| anyag | műanyag |
| max. teljesítmény | – |
| feszültség | nincs megadva |
| higanytartalom | <0 mg |
| foglalat | – |
| LED-ek száma | – |
| kapcsolási ciklusok száma | – |
| bemelegedési idő 100 %-ra | – |
| színhőmérséklet | 5 000 K |
| teljesítménytényező | – |
| élettartam | – |
| méretek | 80 × 80 × 300 mm |
| értékesítési csomagolás | 1 db, doboz |
| energiaosztály (2021.9. -től) | – |