EMOS MIA LED monitor lámpa
Bővített leírás
Tökéletesen megvilágított íróasztal
A speciális MIA LED-lámpa a számítógép vagy laptop monitorjára csatlakoztatható, és igazán eredeti módon világítja meg az íróasztalt. Előnyei közé tartozik nemcsak az egyszerű és gyors felszerelés, hanem a fényszín és a fényerősség változtatásának lehetősége is.
Az szép fekete dizájnnak köszönhetően nem csak bármilyen modern munkakörnyezetben használhatod.
Az egyszerű és gyors felszerelésnek köszönhetően nem csak a modern munkakörnyezetben fogod használni.Egyszerű áramellátás és telepítés bárhol
A MIA lámpa közvetlenül a PC-ről táplálható egy USB-kábelen keresztül (2 az 1-ben - USB A, USB C), amelyet egy textilfonat véd, és szintén a tartozék. A LED-lámpát power bankról vagy konnektorba dugható adapterről is lehet táplálni.
A MIA LED-lámpa az üzleti utakon is a segítőjévé válik, a megszokott komfortot nyújtja az otthonától távol végzett munka során is, anélkül, hogy konnektort kellene keresnie, ahová bedughatja. Csatlakoztassa a monitorához (1-15 mm vastag) pillanatok alatt, és máris munkához láthat! A csomag tartalmazza a rögzítő tartozékokat és egy praktikus tasakot a szállításhoz.
Kényelem a szemnek
A MIA LED-lámpa megspórolja a helyet az íróasztalon, és nem áll fenn a veszélye annak, hogy felborul vagy akár el is törik. Ugyanakkor nem zavarja a monitort, és a praktikus kivágásnak köszönhetően nem akadályozza a webkamera kilátását. Így alkalmas azok számára, akiknek fontos a megfelelő munkaterület megvilágítása.
A speciális NO GLARE technológiának köszönhetően, amely csak a billentyűzetet és az íróasztalt világítja meg, fénye kíméletes a szemedhez. Az optimális elhelyezésnek és dőlésszögnek köszönhetően nem vakít, ami gyakran korai fáradtságot okoz, és szükségtelenül csökkenti a koncentrációt és a termelékenységet. Miért ne próbálná ki tehát a modern monitorvilágítást, amelytől még egy hosszú esti munka után sem fog fájni a szeme?
Tökéletes megvilágítás nem csak munka közben
A kényelmes érintésvezérlés lehetővé teszi, hogy gyorsan megváltoztassa a fény színét 3 fokozatban (meleg fehér, semleges fehér, hideg fehér) az Ön igényeinek megfelelően. Ugyanilyen praktikus a folytonos dimmelési lehetőség. Egyszerűen igazítsa a fényerősséget a környezethez, hogy ideális körülményeket teremtsen a számítógépen való munkához vagy videónézéshez. A világítás típusát és helyét figyelembe véve a 150 lm-es fényáram teljesen elegendő.
Paraméterek
| Márka | EMOS |
|---|---|
| Cikkszám | Z7625 |
| Termékszám | 1538189000 |
| EAN | 8592920122402 |
| dimmelhetőség | igen |
|---|---|
| beépített tölthető elem | nem |
| szín | fekete |
| fényáram | 150 lm |
| fény színe | változtatható |
| fogyasztás | 5,6 W |
|---|---|
| USB port | nem |
| tápegység (tartozék) | igen (USB kabel) |
| tápellátás típusa | USB |
| tápegység | USB |
| LED chip | SMD |
| tápkábel hossza | 1 m |
| energiaosztály | nincs megadva |
| színvisszaadási index (CRI) | Ra >95 |
| öregedési tényező | nincs megadva |
| védettség | IP20 |
| anyag | alumínium |
| max. teljesítmény | nincs megadva |
| feszültség | 5 V |
| higanytartalom | <0 mg |
| foglalat | nincs megadva |
| LED-ek száma | nincs megadva |
| kapcsolási ciklusok száma | nincs megadva |
| bemelegedési idő 100 %-ra | nincs megadva |
| színhőmérséklet | 3 000/5 000/6 500 K |
| teljesítménytényező | nincs megadva |
| élettartam | 30 000 óra |
| méretek | 30 cm |
| értékesítési csomagolás | 1 db, doboz |
| energiaosztály (2021.9. -től) | nincs megadva |