EMOS Mozgásérzékelő (PIR) IP44 12m 180°
Bővített leírás
Automatikus világításkapcsolás
A PIR mozgásérzékelőt a mozgásérzékelésen alapuló automatikus világításkapcsolásra tervezték. Az érzékelő 180°-os területet felügyel 12 méteres távolságig, és ideális kültéri használatra bejáratoknál, garázsoknál, teraszokon vagy házak homlokzatán. A beállítható kapcsolási idők lehetővé teszik a válaszreakciónak az adott telepítési körülményekhez való igazítását, növelve ezzel a kényelmet és az energiatakarékosságot a működés során.
Megbízható PIR-technológia
A PIR (passzív infravörös) érzékelő a mozgást a megfigyelt területen lévő infravörös sugárzás változásai alapján érzékeli. Ez a technológia megbízható érzékelést biztosít, fény vagy kis rezgések okozta téves riasztások nélkül. A PIR-érzékelők karbantartásmentesek, energiatakarékosak és ideálisak az otthoni és kereskedelmi helyiségek világításának automatizálására.
IP44 védelem - kültéri használatra alkalmas
Az IP44 védelmi fokozat garantálja az 1 mm-nél nagyobb szilárd részecskék behatolása és a minden irányból érkező fröccsenő víz elleni védelmet. Ezáltal az érzékelő alkalmas kültéri telepítésre, még nedves helyeken is, például épületek bejáratánál, pergoláknál vagy fedett teraszokon.
Paraméterek
| Márka | EMOS |
|---|---|
| Cikkszám | G1125 |
| Termékszám | 1454007250 |
| EAN | 8592920032831 |
| érzékelési távolság | 12 m |
|---|---|
| észlelési szög | 180° |
| kapcsolási idő | min. 10 másodperc – max. 15 perc |
| érzékelő típusa | PIR |
| termék | mozgásérzékelő |
|---|---|
| védettség | IP44 |
| táplálás | 230 V~/50 Hz |
| szín | fekete |
| max. ohmos terhelés | 1 200 W |
| max. kapacitív terhelés | 600 W |
| érzékenység | <3 Lux |
| támogatott OS | – |
| kompatibilitás | – |
| protokoll | – |
| tárolás SD-kártyán | – |
| felhőalapú tárolás | – |
| jelátviteli frekvencia | – |
| hangalapú asszisztensek általi vezérlés | – |
| hangkommunikáció | – |
| értesítések a mobilalkalmazáshoz | – |
| alkalmazási nyelvek | – |
| szerelési anyag | – |
| egyéb funkciók | – |
| méretek | 85 × 75 × 85 mm |
| értékesítési csomagolás | 1 db, kis doboz |