EMOS Powerbank BETAQ 20, 20 000 mAh, 22,5 W, fekete
Bővített leírás
Az egész napos ügyintézéshez a városban
Az EMOS BetaQ 20 Powerbank könnyedén megbirkózik lemerült készülékével. Egyszerre akár három csatlakoztatott készüléket is képes ellátni energiával, így szükség esetén akár egy mobiltelefon, óra és vezeték nélküli fejhallgató hármasát is feltöltheti. A magas 20 000 mAh kapacitás és hat intelligens biztonsági funkció segítségével gyorsan és biztonságosan töltheti fel elektronikai eszközeit. Ráadásul az ideális méretnek is örülni fogsz.
Takarékosan töltse fel az összes készülékét
Mobiltelefonok, táblagépek, okosórák, vezeték nélküli fejhallgatók, könyvolvasók... Ezek olyan elektronikai eszközök, amelyek rendszeres töltést igényelnek. Ezért érdemes egy megfelelő kapacitású power bankot magadnál tartanod. Azonnal biztosítja a szükséges energiát - a hátizsákodból, a táskádból és a farmer zsebéből.
Nagyszámú USB-kimenet az eszközökhöz
Az EMOS BetaQ 20 Power Bank két USB-A, USB-C és micro USB kimenettel, összesen négy kimenettel rendelkezik. A mellékelt kábelek adatátvitelre is képesek, így akkor is jól jönnek, ha mobiltelefonról vagy fényképezőgépről tölti le a fényképeket a számítógépére.
Ideális méretek
Az EMOS BetaQ 20 Powerbank az utazáshoz készült. A 144×28×68 mm-es méretekkel semmilyen módon nem fog korlátozni. És amikor a legnagyobb szükséged van rá, rengeteg hasznos energiát biztosít.
Eredményesen működik
A konnektorba dugva nemcsak önmagát, hanem három csatlakoztatott eszközt is képes feltölteni. Ezt a praktikus funkciót Passthrough-nak hívják, és biztosan sokat fogod használni töltés közben, különösen kempingezés vagy utazás közben. Csak dugja be a power bankot egy konnektorba, és csatlakoztassa az elektronikájához. Mihelyt szükség van rá, elindítja és leállítja a töltést.
Biztonságos még az elektronikája számára is
A powerbank előlapján található egyértelmű LED kijelző tájékoztatja Önt az aktuális energiaellátási állapotról. Minden EMOS BetaQ 20 powerbank beépített korszerű biztonsági funkciókkal rendelkezik, amelyek a töltés során mind magát a powerbankot, mind a csatlakoztatott elektronikát védik. Nem kell aggódnia a túlzott lemerülés, túltöltés, túlterhelés vagy rövidzárlat miatt.
Paraméterek
| Márka | EMOS |
|---|---|
| Cikkszám | B0532B |
| Termékszám | 1613053200 |
| EAN | 8592920124796 |
| akkumulátor kapacitása | 20 000 mAh/74 Wh |
|---|---|
| auto ON/OFF | igen |
| akkumulátor típusa | Li-Po 3,7 V |
| max.kim. teljesítmény | 22,5 W |
| feltöltési idő | 7 óra (a QC) |
|---|---|
| passthrough | igen |
| szín | fekete |
| LED töltés jelző | igen |
| LED akkumulátor állapot jelző | igen |
| kábel mellékelve | USB-A/USB-C, data |
| gyors töltéshez | PD 20 W + SCP 22,5 W + Dash + Warp charge |
| súly | 409 g |
| anyag | ABS műanyag |
| max.bem. teljesítmény | 18 W |
| feszültségcsökkenés elleni védelem | igen |
| túltöltés elleni védelem | igen |
| túlterhelés elleni védelem | igen |
| rövidzárlat elleni védelem | igen |
| üzemi hőmérséklet | 0 °C és +40 °C |
| bemeneti interfész típusa | 1× micro USB, 1× USB-C |
| kimeneti interfész típusa | 2× USB-A, 1× USB-C |
| garancia-időszak | 2 év |
| méretek | 143 × 68 × 28 mm |
| értékesítési csomagolás | 1 db, kis papír doboz |