EMOS Univerzális USB töltő GaN PD 120 W max.
Bővített leírás
Revolúciós töltés a GaN technológiával
Fedezze fel a töltés legújabb módját a legmodernebb GaN technológiával (gallium-nitrid) felszerelt USB-adapterrel. Ez az innovatív anyag a hagyományos szilícium félvezetőket váltja fel, lehetővé téve nagyobb hatékonyságot, kevesebb melegedést és kompaktabb kialakítást. Ezáltal egy olyan adaptert kap, amely nagyobb teljesítményű, kisebb és energiatakarékosabb, mint a hagyományos töltők. Ráadásul szinte minden európai konnektorral kompatibilis, így ideális útitárs.
Gyors töltés kompromisszumok nélkül
A fejlett Power Delivery (PD) technológiának köszönhetően a kompatibilis eszközöket többször gyorsabban töltheti, mint a hagyományos adapterekkel. Ez az adapter nemcsak az okostelefonok és táblagépek, hanem a nagy teljesítményű laptopok gyors töltését is támogatja. A nagy kimeneti teljesítménynek köszönhetően stabil és hatékony áramellátást biztosít még a legigényesebb eszközök számára is.
Paraméterek
| Márka | EMOS |
|---|---|
| Cikkszám | V06G120 |
| Termékszám | 1704023300 |
| EAN | 8592920140246 |
| bemeneti feszültség | 100–240 V~ 50/60 Hz |
|---|---|
| kimeneti áram | nincs megadva |
| max. teljesítmény összesen | 120 W |
| termék | USB adapter |
| a következő termékekhez tervezett | smartphone, tablet, notebook |
|---|---|
| kimeneti feszültség | nincs megadva |
| USB kimenetek száma | 4 |
| max. teljesítmény 1 db USB | A: 5 V/3 A – 9 V/3 A – 10 V/2,25 A – 12 V/2,5 A – 20 V/1,5 A (30 W); C1/C2/C3: 5 V/3 A – 9 V/3 A – 12 V/3 A – 15 V/3 A – 20 V/5 A – 21 V/5 A (105 W) |
| töltés | fast |
| szín | fehér |
| a LED-es lámpa funkciója | nincs megadva |
| súly | 222 g |
| kábel | nem |
| akkumulátor kapacitása | nincs megadva |
| áramfelvétel - üresjáratban | nincs megadva |
| LED jelzőfények | nem |
| LED töltés jelző | nincs megadva |
| LED akkumulátor állapot jelző | nincs megadva |
| maximális terhelés – állandó | nincs megadva |
| maximális terhelés – csúcson | nincs megadva |
| túlterhelés, túlfeszültség és rövidzárlat elleni védelem | igen |
| akkumulátor típusa | nincs megadva |
| tápellátás típusa | nincs megadva |
| méretek | 57 × 107 × 24 mm |
| a csatlakozó mérete | nincs megadva |
| értékesítési csomagolás | 1 db, kis papír doboz |