EMOS UTP kábel CAT5E PVC basic 100m
Cikkszám S9136
Ingyenes szállítás értékhatára 25 000 Ft
bármely szállítási mód esetén
Raktáron
2026. ápr. 22. Nálad
24 900
Ft
A termékbiztonság részletei:
EU-ban felelős személy
Leírás



Paraméterek
Termék értékelése
Bővített leírás
EMOS U/UTP kábel CAT5E PVC BASIC - 100 m
Az U/UTP CAT5E PVC BASIC telepítési kábel beltéri strukturált kábelezéshez készült gigabites alkalmazásokban, 1000Base-T-ig. A réz szilárd vezető (AWG 24) szerkezete és a sodrott párok pontos geometriája biztosítja a stabil elektromos paramétereket, az alacsony átvitel és a hosszú távú megbízható működést az adat hálózatokban.
Főbb műszaki jellemzők:
- Szilárd vezető Cu, AWG 24 – stabil paraméterek állandó telepítéshez
- Optimalizált HDPE szigetelés – alacsony csillapítás, pontos impedancia
- Nylon 150D húzóelem – nagyobb ellenállás a kábelek húzásakor
- Gigabit-kompatibilis: 1000Base-T – megbízható adatátvitel kiesés nélkül
- CAT 5E – bevált szabvány telepítési hálózatokhoz
- PVC burkolat – rugalmas, ellenálló, könnyen telepíthető
- Tűzállósági osztály Eca (CPR) – alkalmas kereskedelmi és lakossági telepítésekhez
- Alkalmas strukturált kábelezéshez kereskedelmi és lakossági épületekben
Paraméterek
| Márka | EMOS |
|---|---|
| Cikkszám | S9136 |
| Termékszám | 2309010140 |
| EAN | 8592920146170 |
| termék | UTP kábel csatlakozók nélkül |
|---|---|
| hossz | 100 m |
| típus | UTP CAT 5E BASIC |
| szilárdsági elem | Nylon 150D |
|---|---|
| kábelszerkezet | vezeték |
| kategória | CAT5E |
| a belső vezeték anyaga | vörösréz (Cu) |
| árnyékolás | nem |
| AWG | 24 |
| köpeny színe | szürke (RAL 7035) |
| vezeték szigetelése | HDPE |
| maximális üzemi nedvesség | 93 % |
| rögzítési hőmérséklet | +5 °C és +60 °C |
| veszélyes anyagok | nincs |
| legmagasabb támogatott protokoll | 1000 Base-T (Gigabit Ethernet) |
| csatlakozók | nincs megadva |
| kábelköpeny | PVC |
| köpeny kevesebb füstkibocsátással LSZH (LS0H) | nem |
| kábelátmérő | 5,0 mm |
| belső vezető ér átmérője | 0,45 mm |
| tárolási hőmérséklet | -20 °C és +60 °C |
| vezető ér szigetelésének vastagsága | 0,21 mm |
| kábelburkolat vastagsága | 1,0 mm |
| tűzveszélyességi osztály | Eca |
| csatlakozó védő típusa | nincs megadva |
| kábel jelölése | UTP Cat5E PVC 1 – 100 m |
| vezetékek száma | 8 |
| használat | beltéri |
| kábelhez tervezve | nincs megadva |
| garancia-időszak | 2 év |
| értékesítési csomagolás | 100 m, fólia |
Termék értékelése
A vélemények kizárólag ügyfeleink független véleménye, akik ezt a terméket igazoltan megvásárolták.
További részletek itt.
Termék értékelés *
(a magasabb csillagszám kitöltésével nagyobb elégedettséget fejez ki a termékkel kapcsolatban).
EMOS UTP kábel CAT5E PVC basic 100m
1/16