GoSmart állateledel adagoló kamerával Pet Care, 4 l, fekete, Wi-Fi
Bővített leírás
Az intelligens élet még megfizethetőbbé válik
Hozd létre saját intelligens otthonodat az EMOS GoSmart és más TUYA-kompatibilis intelligens eszközökkel. Kapcsolja az egyes termékeket, állítsa be működésük automatizálását és vezesse őket távolról a teljesen lokalizált és intuitív mobilalkalmazás segítségével.
Új kisállat etetőkínálat háziállatai számára
El kell utaznia vagy késik a munkahelyén és nem tudja időben megetetni kedvencét? Intelligens etetőnk teljes mértékben megoldja az etetési problémáit, és pontosan beállított ütemezés szerint friss adag kutyakaját biztosít. A billenthető beépített kamerának(2 MPx) és a mozgásérzékelésnek köszönhetően azt is láthatja, hogy macskája vagy kutyája odajött-e a tálhoz. Kényeztesse kedvencét egészséges és boldog életmóddal.
Rendszeres adag frissesség
A 4 literes adagoló több napra elegendő élelmiszert biztosít. Állítsa be az egyes adagokat a mobilalkalmazásban az adagok számát pontosan kedvence igényeinek megfelelően. Egy adag mérete 5 gramm. Az adagolóban az tápszintjelző is található. Alacsony szint esetén egy értesítés érkezik a mobil eszközére, amely figyelmezteti Önt, hogy a kutyakaját újra kell tölteni.
Az intelligens etetés
A Smart Feeder egyszerűen csatlakozik a Wi-Fi hálózathoz az Emos GoSmart mobilalkalmazáson keresztül, amely Androidra és iOS-re érhető el.A beépített hangszórónak és mikrofonnak köszönhetően üzenetet rögzíthet macskájának vagy kutyájának, hogy emlékeztesse őket az etetés idejére, vagy beszélhet hozzájuk valós időben.
Nincs éhezés - nincs kockázat!
Az zavarásgátló funkciónak köszönhetően nem kell aggódnia, hogy kedvence nem kapja meg az adagját. Ha ez a helyzet bekövetkezik, akkor azonnal értesítést kap értesítésen keresztül. Az etető védelmet nyújt a hangyák ellen, és az biztonsági zárnak köszönhetően még az óvatlan mancsok sem jutnak be az adagolóba. Egy nedvességelnyelő biztosítja, hogy az étel mindig friss maradjon az adagolóban.
Összecsukható és karbantartható
Az etető könnyen össze- és szétcsukható, így bárhová magával viheti, ahol csak szüksége van rá. A csúszásgátló párnák nem engedik, hogy az etető bárhová elmozduljon.
Működik áram nélkül is
A tápellátásról egy 2 méter hosszú USB-C kábel tápegységgel gondoskodik. A csomagban nem található Backup elemek gondoskodnak a macska vagy kutya etetéséről még áramszünet esetén is. A mobilalkalmazáson keresztül történő Elérés ezen felül Elérés figyelmeztet, ha az elemeket ki kell cserélni.
Új PET CARE termékcsaládunk 4 különböző típusú etetőt kínál. Válassza ki azt, amelyik a legjobban megfelel az Ön igényeinek.
Paraméterek
| Márka | EMOS |
|---|---|
| Cikkszám | H6004 |
| Termékszám | 2631600400 |
| EAN | 8592920138700 |
| terméktípus | okos etető kamerával |
|---|---|
| kapacitás | 4 l |
| ajánlott | kis és közepes fajták |
| sorozat | GoSmart |
| méretek | 315 × 314 × 168 mm |
|---|---|
| táplálás | 5 V/1 A / 3× 1,5 V typ D |
| meghatározás | beltéri |
| egy adag | 5 g |
| szemcseátmérő | 2–15 mm |
| kamera felbontása | 1 920 × 1 080 |
| szín | fekete |
| éjszakai látásmód | igen, max. 5 m |
| mozgásérzékelés | igen |
| hangérzékelés | nem |
| kamera látószöge | 118° |
| tartozék tápegység | igen |
| értékesítési csomagolás | 1 db, doboz |
| IR CUT | igen |
| támogatott OS | Android, iOS |
| kompatibilitás | EMOS GoSmart, Tuya, Lidl, Smartlife, nyitott rendszer |
| protokoll | Wi-Fi |
| tárolás SD-kártyán | nem |
| felhőalapú tárolás | nem |
| csatlakoztathatóság | 2,4 GHz |
| szerelési anyag | – |
| garancia-időszak | 2 év |
| hangalapú asszisztensek általi vezérlés | – |
| további funkciók | kivehető rozsdamentes acél tál, állítható kamera |
| hangkommunikáció | ano, obousměrná (Full-Duplex) |
| értesítések a mobilalkalmazáshoz | igen |
| hívás kezdeményezése a gomb segítségével | nem |
| alkalmazási nyelvek | EN, CZ, SK, PL, DE, HU, SI, FR, + 60 másik nyelven |
| WebRTC funkció | igen |
| a csomag tartalma | etető, tápegység, tápkábel |