GoSmart állateledel adagoló kamerával Pet Care, 6 l, fekete, Wi-Fi
Bővített leírás
Az intelligens élet még megfizethetőbbé válik
Hozd létre saját intelligens otthonodat az EMOS GoSmart és más TUYA-kompatibilis intelligens eszközökkel. Kapcsolja az egyes termékeket, állítsa be működésük automatizálását és vezesse őket távolról a teljesen lokalizált és intuitív mobilalkalmazás segítségével.
Új kisállat etetőkínálat háziállatai számára
Ne kell elutaznia otthonról, vagy késik a munkahelyén és nem tudja időben megetetni kedvencét? Intelligens etetőgépünk teljes mértékben megoldja az etetési problémáit, és pontosan beállított ütemezés szerint friss adag kutyakaját biztosít . A billenthető beépített kamerának (2 MPx) és a mozgásérzékelésnek köszönhetően azt is láthatja, hogy macskája vagy kutyája odajött-e a tálhoz. Kényeztesse kedvencét egészséges és boldog életmóddal.
Rendszeres adag frissesség
A 6 literes adagoló több napra elegendő élelmiszert biztosít. Állítsa be a mobilalkalmazás segítségével az egyedi etetések számát pontosan a kedvence igényeinek megfelelően. Egy adag mérete 5 gramm. Az adagoló egy átlátszó etetőtálcát tartalmaz, így egy pillantással láthatja, mennyi eledel maradt.
Az intelligens etetés
A Smart Feeder egyszerűen csatlakozik a Wi-Fi hálózatához az Emos GoSmart mobilalkalmazáson keresztül, amely Android és iOS rendszerekre érhető el. A beépített hangszórónak és mikrofonnak köszönhetően üzenetet rögzíthet macskájának vagy kutyájának, hogy emlékeztesse őket az etetés idejére, vagy valós időben beszélhet hozzájuk.
Nincs éhezés - nincs kockázat!
Az elakadásgátló funkciónak köszönhetően nem kell aggódnia, hogy kedvence nem kapja meg az adagját. Ha ez a helyzet bekövetkezik, azonnal értesítést kap. Az etető védelmet nyújt a hangyák bejutása ellen, és az biztonsági zárnak köszönhetően még az óvatlan mancsok sem jutnak be az adagolóba. A nedvességelnyelő biztosítja, hogy az étel mindig friss maradjon az adagolóban.
Összecsukható és karbantartható
Az etető könnyen össze- és kibontható, így bárhová magával viheti, ahol csak szüksége van rá. A csúszásgátló párnák nem engedik, hogy az etető bárhová elmozduljon.
Működik áram nélkül is
A tápellátásról egy 2 méter hosszú USB-C kábel tápegységgel gondoskodik. A Backup elemek, amelyek nem tartoznak a csomaghoz, áramszünet esetén is gondoskodnak a macska vagy kutya etetéséről. Emellett a mobilalkalmazáson keresztül érkező értesítések figyelmeztetnek az elemek cseréjének szükségességére.
Új PET CARE termékcsaládunk 4 különböző típusú etetőt kínál. Válassza ki azt, amelyik a legjobban megfelel az Ön igényeinek.
Paraméterek
| Márka | EMOS |
|---|---|
| Cikkszám | H6006 |
| Termékszám | 2631600600 |
| EAN | 8592920138724 |
| terméktípus | okos etető kamerával |
|---|---|
| kapacitás | 6 l |
| ajánlott | közepes és nagy fajták |
| sorozat | GoSmart |
| méretek | 190 × 210 × 325 mm |
|---|---|
| táplálás | 5 V/1 A / 4× 1,5 V typ AA |
| meghatározás | beltéri |
| egy adag | 5 g |
| szemcseátmérő | 2–15 mm |
| kamera felbontása | 1 920 × 1 080 |
| szín | fekete |
| éjszakai látásmód | igen, max. 5 m |
| mozgásérzékelés | igen |
| hangérzékelés | nem |
| kamera látószöge | 117° |
| tartozék tápegység | igen |
| értékesítési csomagolás | 1 db, doboz |
| IR CUT | igen |
| támogatott OS | Android, iOS |
| kompatibilitás | EMOS GoSmart, Tuya, Lidl, Smartlife, nyitott rendszer |
| protokoll | Wi-Fi |
| tárolás SD-kártyán | nem |
| felhőalapú tárolás | nem |
| csatlakoztathatóság | 2,4 GHz |
| szerelési anyag | – |
| garancia-időszak | 2 év |
| hangalapú asszisztensek általi vezérlés | nem |
| további funkciók | kivehető rozsdamentes acél tál, állítható kamera |
| hangkommunikáció | ano, obousměrná (Full-Duplex) |
| értesítések a mobilalkalmazáshoz | igen |
| hívás kezdeményezése a gomb segítségével | nem |
| alkalmazási nyelvek | EN, CZ, SK, PL, DE, HU, SI, FR, + 60 másik nyelven |
| WebRTC funkció | igen |
| a csomag tartalma | etető, tápegység, tápkábel |