GoSmart állateledel adagoló Pet Care, 4 l, fekete, Wi-Fi
Bővített leírás
Az intelligens élet még megfizethetőbbé válik
Hozd létre saját intelligens otthonodat az EMOS GoSmart és más TUYA-kompatibilis intelligens eszközökkel. Kapcsolja az egyes termékeket, állítsa be működésük automatizálását és irányítsa őket távolról a teljesen lokalizált és intuitív mobilalkalmazás segítségével.
Új kisállat etetőkínálat háziállatai számára
Ne kell elutaznia otthonról, vagy késik a munkahelyén és nem tudja időben megetetni kedvencét? Intelligens etetőgépünk teljes mértékben megoldja az etetési problémáit, és pontosan beállított ütemezés szerint friss adag kutyakaját biztosít . Kényeztesse kedvencét egy egészséges és boldog életmóddal.
Rendszeres adag frissesség
A 4 literes adagoló több napra elegendő eledelt biztosít. A mobilalkalmazásban beállíthatja az egyes adagok számát pontosan a kedvence igényeinek megfelelően. Egy adag mérete 5 gramm. Az etetőgép az adagolóban eledelszintjelzőt is tartalmaz. Alacsony szint esetén egy értesítés érkezik a mobileszközére, amely figyelmezteti Önt, hogy újra kell tölteni a kutyakaját.
Okos etetés
A Smart Feeder egyszerűen csatlakozik a Wi-Fi hálózathoz az Emos GoSmart mobilalkalmazáson keresztül, amely Android és iOS rendszerekre érhető el. A beépített hangszórónak köszönhetően üzenetet rögzíthet macskájának vagy kutyájának, és emlékeztetheti őket, hogy itt az etetés ideje.
Nincs éhezés - nincs kockázat!
Az zavarásgátló funkciónak köszönhetően nem kell aggódnia, hogy kedvence nem kapja meg az adagját. Ha ez a helyzet bekövetkezik, akkor azonnal értesítést kap értesítésen keresztül. Az etető védelmet nyújt a hangyák ellen, és az biztonsági zárnak köszönhetően még az óvatlan mancsok sem jutnak be az adagolóba. A nedvességelnyelő biztosítja, hogy az étel mindig friss maradjon az adagolóban.
Az összecsukható és karbantartható
Az etető könnyen össze- és szétcsukható, így bárhová magával viheti.A csúszásmentes párnák megakadályozzák, hogy az etető bárhová elcsússzon.
Működik áram nélkül is
A tápellátásról egy 2 méter hosszú USB-C kábel tápegységgel gondoskodik. A Backup elemek, amelyek nem tartoznak a csomaghoz, gondoskodnak a macska vagy kutya etetéséről még áramszünet esetén is. A mobilalkalmazáson keresztül történő értesítés szintén jelzi, hogy szükség van az elemek cseréjére.
Az új PET CARE termékcsaládunk 4 különböző típusú etetőt kínál. Válassza ki azt, amelyik a legjobban megfelel az Ön igényeinek.
Paraméterek
| Márka | EMOS |
|---|---|
| Cikkszám | H6002 |
| Termékszám | 2631600200 |
| EAN | 8592920138687 |
| terméktípus | okos etető |
|---|---|
| kapacitás | 4 l |
| ajánlott | kis és közepes fajták |
| sorozat | GoSmart |
| méretek | 315 × 314 × 168 mm |
|---|---|
| táplálás | 5 V/1 A / 3× 1,5 V typ D |
| meghatározás | beltéri |
| egy adag | 5 g |
| szemcseátmérő | 2–15 mm |
| kamera felbontása | – |
| szín | fekete |
| éjszakai látásmód | – |
| mozgásérzékelés | – |
| hangérzékelés | – |
| kamera látószöge | – |
| tartozék tápegység | igen |
| értékesítési csomagolás | 1 db, doboz |
| IR CUT | – |
| támogatott OS | Android, iOS |
| kompatibilitás | EMOS GoSmart, Tuya, Lidl, Smartlife, nyitott rendszer |
| protokoll | Wi-Fi |
| tárolás SD-kártyán | – |
| felhőalapú tárolás | – |
| csatlakoztathatóság | 2,4 GHz |
| szerelési anyag | – |
| garancia-időszak | 2 év |
| hangalapú asszisztensek általi vezérlés | nem |
| további funkciók | kivehető rozsdamentes acél tál |
| hangkommunikáció | – |
| értesítések a mobilalkalmazáshoz | igen |
| hívás kezdeményezése a gomb segítségével | – |
| alkalmazási nyelvek | EN, CZ, SK, PL, DE, HU, SI, FR, + 60 másik nyelven |
| WebRTC funkció | – |
| a csomag tartalma | etető, tápegység, tápkábel |