GoSmart hosszabbító 2 m / 4 aljzat / kapcsolós / USB / fehér-fekete / PVC / 1,5 mm2
Bővített leírás
Az okos élet még elérhetőbbé válik
Hozd létre saját okos otthonodat az EMOS GoSmart és más TUYA-kompatibilis okos eszközökkel. Kapcsolja az egyes termékeket, állítsa be működésük automatizálását és vezesse őket távolról a teljesen honosított és intuitív mobilalkalmazás segítségével.
Okos hosszabbító kábel 4 aljzattal és USB-porttal
Az 2 méter hosszú hosszabbító kábelünk 4 aljzattal és USB-A, valamint gyors töltésű USB-C porttal teszi okossá a hétköznapi eszközt, amelyet távolról vezérelhet. A mobilalkalmazásnak köszönhetően beállíthatja az automatikát, megfigyelheti az energiafogyasztást, a időzítőt pontosan az igényeinek megfelelően állíthatja be, és biztosíthatja a biztonságos és gazdaságos működést otthonában, irodájában vagy nyaralójában. És mivel gondolunk a kicsik biztonságára is, a hosszabbítót gyermekbiztonsági árnyékolókkal láttuk el.
Mobilalkalmazással történő vezérlés
A Android és iOS rendszerekre elérhető az EMOS GoSmart ingyenes mobilalkalmazásában minden egyes aljzatot külön-külön állíthat be vagy kapcsolhat be és ki. Az aljzatokat hangalapú asszisztensek Amazon Alexa és Google Assistant segítségével is vezérelheti. Kapcsoljon be egy vagy két konnektort, a többit pedig hagyja kikapcsolva, a választás az Öné.
Szükség van egy nagyobb adapterre? A kivehető aljzatnak köszönhetően nem fogja blokkolni a melletted lévő aljzatokat, és a legtöbbet hozhatja ki a hosszabbítóból.
Leleplezzük az energiafalókat
A mérés és az energiatakarékosság ez magától értetődő. Az alkalmazásban nemcsak a aktuális fogyasztást, hanem a fogyasztási előzményeket is láthatja, amelyeket napok és hónapok szerint tárol. Korán felismerheti azokat az eszközöket, amelyek feleslegesen növelik az áramszámláját.
Használja az automatizálást és állítson be szokásos forgatókönyveket. Azt szeretné, hogy a lámpa kigyulladjon, amikor megérkezik? Vagy hogy a tévé lejátsszon, amikor nyaralni megy, azt a benyomást keltve, hogy otthon van? Az időzítő és visszaszámláló funkcióval az Ön kezében van az irányítás. Minden egyes konnektorhoz akár 30 kapcsoló is beállítható.
Az FAST CHARGE USB-C portnak köszönhetően mostantól gyerekjáték a telefon vagy a fejhallgató gyors töltése, mielőtt elindulsz. Az összesen 24W teljesítményű USB-portok villámgyors töltést biztosítanak eszközeid számára.
Kapcsolja a hosszabbítót az Wi-Fi hálózatához, párosítsa a mobilalkalmazással, és hozzon létre egy olyan intelligens otthont, amely gondoskodik magáról, és több időt hagy szeretteivel.
Paraméterek
| Márka | EMOS |
|---|---|
| Cikkszám | P1422SM |
| Termékszám | 1922940201 |
| EAN | 8592920141601 |
| hossz | 2 m |
|---|---|
| aljzatok száma | 4× 2P + PE SCH. |
| kapcsoló | igen |
| feszültség/áram | 250 V~/16 A max. |
| szín | fehér/fekete |
| vezeték | H05VV-F3G 1,5 mm² |
|---|---|
| gyerekzár | igen |
| szigetelés típusa | PVC |
| az aljzatok és dugók anyaga | műanyag |
| USB kimenet | 1× USB-A 2,1 A, 1× USB-C 3 A (QC 2.0) total: 24 W |
| max. terhelés | 3 680 W |
| értékesítési csomagolás | 1 db, doboz |
| támogatott OS | Android, iOS |
| kompatibilitás | EMOS GoSmart, Tuya, Lidl, Smartlife, nyitott rendszer |
| protokoll | Wi-Fi |
| jelátviteli frekvencia | 2,4 GHz WIFI |
| hangalapú asszisztensek általi vezérlés | igen (Amazon Alexa, Google Assistant) |
| értesítések a mobilalkalmazáshoz | igen |
| alkalmazási nyelvek | EN, CZ, SK, PL, DE, HU, SI, FR, + 60 másik nyelven |