GoSmart LED-es lámpatest Hexagon, kiegészítő készlet,3 rész, 1,8 W, RGBIC dimmelhető, WiFi
Cikkszám ZIW223R
Ingyenes szállítás értékhatára 25 000 Ft
bármely szállítási mód esetén
Raktáron
2026. máj. 6. Nálad
12 316 Ft
15% kedvezmény
Írja be a kódot a kosárba: LED15
14 490
Ft
A termékbiztonság részletei:
EU-ban felelős személy
Leírás

Paraméterek
Termék értékelése
Letölthető dokumentumok
Bővített leírás
LED panel bővítő készlet
Ez a bővítő készlet 3 hatszögletű LED panelt tartalmaz, és a ZIW22AR induló készlet bővítésére szolgál. Segítségével a összes lámpák száma 19-re növelhető - ha egy kezdő készlettel együtt legfeljebb 3 bővítő készletet használ. A rendszer így széleskörű lehetőségeket kínál a fények testreszabására és tetszés szerinti elrendezésére, akár egy nagyobb falat szeretne megvilágítani, akár kreatív fénymotívumot szeretne létrehozni, akár az egész tér hangulatát szeretné kiemelni.
Paraméterek
| Márka | EMOS |
|---|---|
| Cikkszám | ZIW223R |
| Termékszám | 1555223000 |
| EAN | 8592920139509 |
| fogyasztás | 1,8 W |
|---|---|
| színhőmérséklet | – |
| fény színe | RGBIC |
| protokoll | WIFI + BLE |
|---|---|
| fényáram | – |
| fényhasznosítás | – |
| a beépített fényforrás energiaosztálya | – |
| fényforrás mellékelve | – |
| dimmelhetőség | igen |
| színhőmérséklet beállítása | nem |
| színbeállítások (RGB) | igen |
| támogatott OS | iOS, Android |
| jelátviteli frekvencia | 2,4 GHz WiFi |
| kompatibilitás | EMOS GoSmart, Tuya, Lidl, Smartlife |
| alkalmazási nyelvek | EN, CZ, SK, PL, DE, HU, SI, FR, + 60 másik nyelven |
| élettartam | 20 000 óra |
| garancia-időszak | 2 év |
| védettség | IP20 |
| a diffúzor anyaga | műanyag |
| bemeneti feszültség | 220–240 V~/50 Hz |
| hossz | – |
| szélesség | – |
| tápvezeték hossza | – |
| sorozat | GoSmart |
| kategória | – |
| értékesítési csomagolás | 1 db, kis doboz |
| lámpatest | műanyag |
| forma | # |
| keret színe | fehér |
| technológia | LED |
| RGB digital | igen |
| hangalapú asszisztensek általi vezérlés | igen (Amazon, Alexa, Google Assistant) |
| értesítések a mobilalkalmazáshoz | igen |
| kapcsolási ciklusok száma | – |
| magasság | – |
| szegmensek száma | 3 |
| a szegmensek maximális száma | 19 |
Termék értékelése
A vélemények kizárólag ügyfeleink független véleménye, akik ezt a terméket igazoltan megvásárolták.
További részletek itt.
Termék értékelés *
(a magasabb csillagszám kitöltésével nagyobb elégedettséget fejez ki a termékkel kapcsolatban).
Letölthető dokumentumok
Elérhető letölthető dokumentumok és fájlok
GoSmart LED-es lámpatest Hexagon, kiegészítő készlet,3 rész, 1,8 W, RGBIC dimmelhető, WiFi
1/18