GoSmart LED-es lámpatest Lines fekete, 9 részből álló, 34 W, RGBIC dimmelhető, WiFi
Bővített leírás
Az okos élet még elérhettőbbé válik
Hozd létre saját okos otthonodat az EMOS GoSmart és más TUYA-kompatibilis okos eszközökkel. Kapcsolja az egyes termékeket, állítsa be működésük automatizálását és vezesse őket távolról a teljesen honosított és intuitív mobilalkalmazás segítségével.
Fény, amely alkalmazkodik Önhöz - nem pedig fordítva
Lines Smart LED lámpatest - stílusos és teljesen testre szabható világítás, amely ötvözi a dizájnt, a kreativitást és az okos technológiát. A készlet kilenc fénycsíkot és kilenc hatszögletű csatolót tartalmaz, amelyeket szabadon kombinálhatsz, hogy pontosan olyan eredeti formákat hozz létre, amilyeneket elképzelsz. A Color RGBIC háttérvilágítás folyamatos tompítással (10-100%) lehetővé teszi, hogy a hangulatot a hangulatodnak vagy az alkalomnak megfelelően alakítsd ki. A vezérlés egyszerű - mobilalkalmazáson, hangalapú asszisztenseken vagy a zsinóron lévő praktikus távirányítón keresztül.
Használj olyan funkciókat, mint az időzítő, dinamikus fénymódok, egyéni jelenetek vagy valós idejű zenei szinkronizálás, és hagyd, hogy a falak beszéljenek a fénnyel.
Vezérlés mobilalkalmazáson keresztül
Az Android és iOS rendszerekre elérhető ingyenes mobilalkalmazás lehetővé teszi a világítás egyszerű vezérlését és beállítását. Az alkalmazás olyan funkciókat kínál, mint időzítő, világítási módok, barkácsmódok, zeneszinkronizálás, jelenetek és intelligens automatizálás.
A lámpát nemcsak a mobilalkalmazással, hanem hangalapú asszisztensekkel Amazon Alexa és Google Assistant vagy kézi vezérléssel közvetlenül a 1,5 m hosszú tápkábelen is vezérelheti.
Színmódok és szegmentált színszabályozás
A megfelelő hangulat biztosítása érdekében több előre beállított üzemmód áll rendelkezésre. Ha a beállításaink nem felelnek meg Önnek, az alkalmazásban alkothat saját egyéni üzemmódot a hangulatának és atmoszférájának megfelelően. A LINES több mint 16 millió színt tartalmazó RGBIC technológiával és szegmens színszabályozással büszkélkedhet, ahol testre szabhatja az egyes panelek színét. A világosságot is beállíthatja 10-100% között.
Egyszerű telepítés
Az okos moduláris rendszernek köszönhetően az egyes fénycsíkokat közvetlenül egymással kombinálhatja, vagy stílusos hatszögletű csatlakozókkal összekapcsolhatja őket. Így olyan egyedi formát hozhat létre, amely tökéletesen illeszkedik a helyiségébe. Állítsa össze a lámpatestet fantáziája szerint, csatlakoztassa a Wi-Fi hálózatához, párosítsa a mobilalkalmazással és kezdődhet a színes móka.
A lámpatestet a csomagban található 3M szalag segítségével rögzítheti a falra.
Paraméterek
| Márka | EMOS |
|---|---|
| Cikkszám | ZIW269R |
| Termékszám | 1555269000 |
| EAN | 8592920139547 |
| fogyasztás | 34 W |
|---|---|
| színhőmérséklet | – |
| fény színe | RGBIC |
| protokoll | WIFI + BLE |
|---|---|
| fényáram | – |
| fényhasznosítás | – |
| a beépített fényforrás energiaosztálya | – |
| fényforrás mellékelve | – |
| dimmelhetőség | igen |
| színhőmérséklet beállítása | nem |
| színbeállítások (RGB) | igen |
| támogatott OS | iOS, Android |
| jelátviteli frekvencia | 2,4 GHz WiFi |
| kompatibilitás | EMOS GoSmart, Tuya, Lidl, Smartlife |
| alkalmazási nyelvek | EN, CZ, SK, PL, DE, HU, SI, FR, + 60 másik nyelven |
| élettartam | 20 000 óra |
| garancia-időszak | 2 év |
| védettség | IP20 |
| a diffúzor anyaga | műanyag |
| bemeneti feszültség | 220–240 V~/50 Hz |
| hossz | – |
| szélesség | – |
| tápvezeték hossza | 1,5 m |
| sorozat | GoSmart |
| kategória | – |
| értékesítési csomagolás | 1 db, kis doboz |
| lámpatest | műanyag |
| forma | – |
| keret színe | fekete |
| technológia | LED |
| RGB digital | igen |
| hangalapú asszisztensek általi vezérlés | igen (Amazon, Alexa, Google Assistant) |
| értesítések a mobilalkalmazáshoz | igen |
| kapcsolási ciklusok száma | – |
| magasság | – |
| szegmensek száma | 18 |
| a szegmensek maximális száma | 18 |