GoSmart LED szalag WiFi 5m, 22W, 1400lm, RGB/CCT
Bővített leírás
Az okos élet még elérhetőbbé válik
Hozd létre saját okos otthonodat az EMOS GoSmart okos eszközökkel és más TUYA-kompatibilis eszközökkel. Csatlakoztassa az egyes termékeket, állítsa be működésük automatizálását és irányítsa őket távolról a teljesen honosított és intuitív mobilalkalmazás segítségével.
Hozzon egyedi hangulatot a belső térben, és teljes körű ellenőrzést kapjon a világítás felett az intelligens LED-csíkok EMOS GoSmart Wi-Fi technológiával segítségével. Hozzon létre különböző jeleneteket és animációkat, állítsa be a világítás színeit és fényerejét igényei szerint. A mobilalkalmazással a vezérlés mindig kéznél van. A LED szalagok ideálisak egy egész helyiség megvilágítására és esztétikai elemek kiemelésére, mivel képesek a tompításra és az RGB színek megváltoztatására.
- Fényszín: RGB, hideg fehér, meleg fehér
- Watt teljesítmény: 21 W
- Fénykibocsátás: 1.400 lm
- Kromatikus hőmérséklet: 2.700 - 6.500 K
- Protokoll: Wi-Fi + BLE (2,4 GHz)
- Védelmi osztály: IP44
- Hossz: 5 m
Egyszerű hosszbeállítás
A GoSmart LED szalag mérete 5 m, de az egyes szegmenseknek (szegmenshossz 20 cm) köszönhetően könnyen megrövidítheti a kívánt hosszúságra, hogy pontosan megfeleljen az Ön igényeinek. A chip PU védelme biztosítja, hogy a szalag idővel sem sárgul be.
Létrehozza a tökéletes hangulatot LED csíkjainkkal
Függetlenül attól, hogy egy élénk színű partit, egy romantikus estét vagy egy őrült gyerekszülinapi bulit tervez, LED csíkjaink segítenek megteremteni a megfelelő hangulatot minden alkalomhoz
.Egyszerű vezérlés Wi-Fi-n és mobilalkalmazáson keresztül
Kapcsolja a LED-szalagot a Wi-Fi hálózatához, és párosítsa az EMOS GoSmart mobilalkalmazással, amely Android és iOS operációs rendszerekhez érhető el. Az alkalmazásban könnyedén beállíthatja a fényjeleneteket, időzítéseket a lámpák be- és kikapcsolásához, vagy párosíthatja más okoseszközökkel otthonában.
Paraméterek
| Márka | EMOS |
|---|---|
| Cikkszám | ZPW518R |
| Termékszám | 1551051800 |
| EAN | 8592920120460 |
| fogyasztás | 21 W |
|---|---|
| színhőmérséklet | 2 700–6 500 K |
| fény színe | meleg fehér–hideg fehér |
| protokoll | WIFI + BLE |
|---|---|
| fényáram | 1 400 lm |
| fényhasznosítás | 62 lm/W |
| a beépített fényforrás energiaosztálya | G |
| fényforrás mellékelve | ZPW518R.LS |
| dimmelhetőség | igen |
| színhőmérséklet beállítása | igen |
| színbeállítások (RGB) | igen |
| támogatott OS | iOS, Android |
| jelátviteli frekvencia | 2,4 GHz WiFi |
| kompatibilitás | EMOS GoSmart, Tuya, Lidl, Smartlife |
| alkalmazási nyelvek | EN, CZ, SK, PL, DE, HU, SI, FR, + 60 másik nyelven |
| élettartam | 20 000 óra |
| garancia-időszak | 3 év |
| védettség | IP20/IP44 |
| a diffúzor anyaga | PU |
| bemeneti feszültség | 230 V~/50 Hz |
| hossz | 5 m |
| szélesség | 12 mm |
| tápvezeték hossza | 1,5 m |
| sorozat | – |
| kategória | GoSmart |
| értékesítési csomagolás | 1 db, kis doboz |
| lámpatest | – |
| forma | – |
| keret színe | – |
| technológia | LED |
| RGB digital | nem |
| hangalapú asszisztensek általi vezérlés | igen (Amazon, Alexa, Google Assistant) |
| értesítések a mobilalkalmazáshoz | igen |
| kapcsolási ciklusok száma | 20 000 |
| magasság | 2 mm |
| szegmensek száma | 25 |
| a szegmensek maximális száma | 25 |