GoSmart Rugalmas LED szalag NEON fehér, 3 m, 23 W, RGBIC dimmelhető, WiFi
Bővített leírás
Az okos élet még elérhetőbbé válik
Hozzon létre saját okos otthonát az EMOS GoSmart okos eszközökkel a TUYA platformmal. Csatlakoztassa az egyes termékeket, állítsa be működésük automatizálását és vezesse őket távolról a teljesen lokalizált és intuitív mobilalkalmazás segítségével.
Flexibilis LED szalag NEON, 3m
Fedezze fel a világítás varázsát a Okos flexibilis LED szalag NEON segítségével! A több mint 16 színnel rendelkező, 3 m hosszú RGB-IC szalag szegmensnyi színszabályozást kínál, és teljes mértékben vezérelhető az ingyenes EMOS GoSmart alkalmazással, amely Android és iOS rendszerre egyaránt elérhető. Állítsa be a színeket, a fényerőt és a világítást a saját ízlése szerint, hagyja, hogy a szalag reagáljon a zenére, használjon előre beállított vagy saját világítási módokat, hozzon létre jeleneteket és automatizáljon. A funkciógazdag NEON LED szalag olyan erős hangulatot teremt, amely tökéletesen illik a stílusához!
- Fény színe:16 millió szín RGB-IC technológiával
- Ingyenes alkalmazás Android és iOS rendszerekre
- Watt teljesítmény: 23 W
- Hosszúság: 3 m
- Szélesség: 80 mm
- Flexibilis alakítás
- Protokoll: Wi-Fi + Bluethooth
- Egyszerű telepítés
Vezérlés mobilalkalmazáson keresztül
Az Android és iOS operációs rendszerekhez az által elérhető ingyenes mobilalkalmazás EMOS GoSmart lehetővé teszi a világítás egyszerű vezérlését és beállítását. Az alkalmazás olyan funkciókat kínál, mint időzítő, világítási módok, barkácsmódok, zenével való szinkronizálás, jelenetek és tisztes automatizálás.
A szalagot nemcsak a mobilalkalmazással, hanem az hangalapú asszisztensekkel Amazon Alexa és Google Assistant, illetve a tápkábelen található vezérlővel is vezérelheti.
Színmódok és szegmentált színszabályozás
Egyesített módok állnak rendelkezésre a megfelelő hangulat megteremtéséhez. Ha a beállításaink nem felelnek meg Önnek, az alkalmazásban létrehozhatja saját egyéni üzemmódját, amely megfelel hangulatának és atmoszférájának. A NEON okos rugalmas LED-szalag RGB-IC technológiával büszkélkedhet, amely több mint 16 millió színt és szegmens színszabályozást kínál, ahol az egyes szakaszok színét állíthatod be. A világosságot is beállíthatja 10 - 100% között.
Egyszerű felszerelés
Az egyszerű felszerelést a konzolok biztosítják, amelyeket vagy 3M szalaggal (tartozék) vagy csavarral (nem tartozék) rögzíthet. A pántot meghajlítod a kívánt formára, csatlakoztatod a Wi-Fi hálózatodhoz, párosítod a mobilalkalmazással, és kezdődhet a színes szórakozás.
Paraméterek
| Márka | EMOS |
|---|---|
| Cikkszám | ZPW313I |
| Termékszám | 1555313000 |
| EAN | 8592920139448 |
| fogyasztás | 23 W |
|---|---|
| színhőmérséklet | – |
| fény színe | RGBIC |
| protokoll | WIFI + BLE |
|---|---|
| fényáram | – |
| fényhasznosítás | – |
| a beépített fényforrás energiaosztálya | – |
| fényforrás mellékelve | – |
| dimmelhetőség | igen |
| színhőmérséklet beállítása | nem |
| színbeállítások (RGB) | igen |
| támogatott OS | iOS, Android |
| jelátviteli frekvencia | 2,4 GHz WiFi |
| kompatibilitás | EMOS GoSmart, Tuya, Lidl, Smartlife |
| alkalmazási nyelvek | EN, CZ, SK, PL, DE, HU, SI, FR, + 60 másik nyelven |
| élettartam | 20 000 óra |
| garancia-időszak | 2 év |
| védettség | IP20 |
| a diffúzor anyaga | szilikon |
| bemeneti feszültség | 220–240 V~/50 Hz |
| hossz | 3 000 mm |
| szélesség | 18 mm |
| tápvezeték hossza | 1,6 m |
| sorozat | GoSmart |
| kategória | – |
| értékesítési csomagolás | 1 db, kis doboz |
| lámpatest | szilikon |
| forma | – |
| keret színe | fehér |
| technológia | LED |
| RGB digital | igen |
| hangalapú asszisztensek általi vezérlés | igen (Amazon, Alexa, Google Assistant) |
| értesítések a mobilalkalmazáshoz | igen |
| kapcsolási ciklusok száma | – |
| magasság | – |
| szegmensek száma | – |
| a szegmensek maximális száma | – |