GoSmart Vezeték nélküli akkumulátoros video kaputelefon IP-15S wifivel
Bővített leírás
Maradjon kapcsolatban az otthonával
Hogyan maradhat kapcsolatban az otthonával, és hogyan védheti meg ingatlanát? Az EMOS GoSmart termékcsalád IP-15S okos kapucsengőjével folytonos rálátása lesz arra, hogy mi történik az ajtaja előtt.
Az kétirányú hangkommunikációval akkor is kommunikálhat az üdvözölt és a nem kívánt látogatókkal, ha nincs otthon. A mobiltelefonjára küldött riasztások tájékoztatják Önt az ajtaja előtt észlelt mozgásról.
Mindig tudod, ki van az ajtóban
Az IP-15S okos ajtócsengő mozgásérzékelővel van felszerelve, amely mozgás észlelésekor értesítést küld a látogató fényképével a mobiltelefonodra. Az intelligens emberérzékelés funkció képes kiküszöbölni az állatok vagy járművek mozgása által okozott téves riasztásokat, így kizárólag emberek és arcuk kerülnek rögzítésre.
Az értesítés elküldésével egyidejűleg elindul a videófelvétel a microSD kártyára vagy a felhőtárolóra. A felvételeket bármikor visszanézheti, és ellenőrizheti, hogy ki volt az a személy az ajtaja előtt.
Ne maradjon le a látogatóról
Az IP-15S okos ajtócsengő a beépített mikrofon, hangszóró és kamera révén videócsengő funkciót kínál, amely lehetővé teszi, hogy közvetlenül a mobiltelefonjáról kommunikáljon és információkat osszon meg az újonnan érkezőkkel. Az Ön távollétében átirányíthatja a csomaggal csengető futárt a szomszédjához, megkérheti a váratlan látogatót, hogy várjon a korai érkezéséig, vagy esetleg figyelmeztetheti az ajtaja előtt gyanúsan mozgó személyt.
Tökéletes kép éjjel-nappal
Házi gondozás éjjel-nappal? Nem probléma! Az IP-15S intelligens kapucsengőbe épített Teljes HD kamera (1080p) 130°-os betekintési szöggel két megapixeles CMOS érzékelővel van felszerelve, amely éles és torzításmentes képeket biztosít.
A lencse előtt álló személyről minden fényviszonyok között tökéletes képet biztosít az 10 m-ig terjedő éjjellátó támogatás és az IR cut funkció. Így a nap 24 órájában nyomon követheti, hogy mi történik az ajtaja előtt.
Nem csak az időjárással szemben ellenálló
Az IP-15S okos kapucsengő kompromisszumok nélküli ellenállását bármilyen időjárási körülményekkel szemben garantálja a takaró baldachin és az IP65 védettségi fokozat. Aggódik, hogy valaki ellopja az intelligens asszisztensét? Ne ess kétségbe! A kapucsengőt egy biztonsági rögzítőcsavar védi, amely egy falra szerelhető tartóban rögzíti.
Egyszerű telepítés bármilyen helyen
A beépített kamerával ellátott kapucsengő gombot egy 6 700 mAh extra kapacitású Li-Ion akkumulátorral lehet működtetni, amely a folyamatos működést akár 10 hónapig garantálja. Az alacsony töltöttségről küldött értesítés tájékoztatja Önt, így soha nem veszíti el a kapcsolatot otthonával. Ez az energiaellátási módszer megengedi, hogy a kapucsengő gombot olyan helyekre is felszerelje, ahol ez egyébként a tápkábelek hiánya miatt nem lenne lehetséges.
A beltéri vezeték nélküli kapucsengő energiaellátásához 3 darab közönséges AA elem elegendő, amelyek élettartama több hónap, és Ön nem korlátozva van a beltéri elhelyezése miatt.
A kiválasztott helyre történő telepítés után csak annyi a teendő, hogy csatlakoztassa a készüléket az otthoni Wi-Fi hálózathoz, és párosítsa az EMOS GoSmart mobilalkalmazással, amely Androidos és iOS mobiltelefonokra egyaránt elérhető. Az Amazon Alexa és a Google Assistant kompatibilitásának köszönhetően hangvezérlést is használhat a működés során.
Integráció az EMOS GoSmart és a TUYA rendszerhez
Hozza létre saját otthonát az EMOS GoSmart és más TUYA-kompatibilis eszközökkel. Csatlakoztassa az egyes eszközöket, állítsa be tevékenységeik automatizálását, és távolról vezérelje őket egy teljesen lokalizált és intuitív mobilalkalmazással.
Hagyja, hogy otthona gondoskodjon magáról, és több ideje marad szeretteire és érdeklődési körére.
Paraméterek
| Márka | EMOS |
|---|---|
| Cikkszám | H4032 |
| Termékszám | 3010040320 |
| EAN | 8592920118177 |
| jelátviteli frekvencia | 2,4 GHz WIFI |
|---|---|
| támogatott OS | Android, iOS |
| éjszakai látás | igen |
| kamera látószöge | 135° |
| kameraegység táplálása | Li-ion akkumulátor 6 700 mAh + DC 5 V/1 A adapter (tartozék) |
| tápegység beltéri csengőhöz | 3× AA (LR6) 1,5 V DC (tartozék) |
| védettség | IP65 |
|---|---|
| hangkommunikáció | kétirányú |
| kompatibilitás | EMOS GoSmart, Tuya, Lidl, Smartlife, nyitott rendszer |
| tárolás SD-kártyán | igen |
| mozgásérzékelés | igen |
| szín | fehér |
| kamera felbontása | 2 048 × 1 536 |
| a kameraegység méretei | 145 × 57 × 41 mm |
| a beltéri harang dallamainak száma | 4+0+0 |
| alkalmazási nyelvek | EN, CZ, SK, PL, DE, HU, SI, FR, + 60 másik nyelven |
| riasztó | nem |
| szerelés | falra + állványra |
| garancia-időszak | 2 év |
| hangalapú asszisztensek általi vezérlés | igen |
| értesítések a mobilalkalmazáshoz | igen |
| további kamerák csatlakoztatása | nem |
| maximális éjszakai látótávolság | 10 méter |
| kameraegység vandálbiztos kivitelezése | nem |
| felhőalapú tárolás | igen |
| tartozék tápegység | igen |
| terméktípus | videó csengő |
| hangerőszabályzó | igen |
| kiegészítő beltéri csengő | igen |
| kameraegység gombjainak száma | 1 |
| értékesítési csomagolás | 1 db, doboz |
| kapunyitó vezérlése | nem |
| zár vezérlése | nem |
| lopás elleni védelem | Nem |
| automatikus képtárolás | igen |
| a csomag tartalma | 1× ajtócsengő, 1× vezeték nélküli ajtócsengő, 1× tartó, 1× csavarkészlet, 1× csavarhúzó, 1× RESET tű, 1× hálózati adapter, 1× USB kábel, 3× AA LR6 1,5 V-os elem, 1× használati útmutató. |
| a kamera érzékelőelemei | 3,2 mm, F2,0 |
| protokoll | Wi-Fi |
| IR CUT | igen |
| WebRTC funkció | igen |
| szükséges kábelezés | kábelezés nélkül |
| egyéb funkciók | – |