GoSmart videós ajtócsengő IP-20PoE
Bővített leírás
Az okos élet most még elérhetőbbé válik
Hozd létre saját okos otthonodat az EMOS GoSmart és más TUYA-kompatibilis okos eszközökkel. Kapcsolja az egyes termékeket, állítsa be működésük automatizálását és vezesse őket távolról a teljesen honosított és intuitív mobilalkalmazás segítségével.
A biztonság és a modern technológia összekapcsolása
Innovatív és tartós videós kapucsengő - megbízható megoldás az modern és biztonságos belépéshez otthonába. A Power over Ethernet (PoE) tápellátásnak köszönhetően csak egyetlen Ethernet-kábelre van szüksége a videó és a tápellátás átviteléhez, ami tiszta és egyszerű telepítést biztosít akár 100 méterig. Teljes HD kamera éjjellátóval, kétirányú kommunikáció és az távoli feloldás lehetősége mobilalkalmazáson vagy RFID-chipen keresztül teljes ellenőrzést biztosít a belépők felett. Akár otthon, akár a munkahelyén vagy nyaraláson van - az otthona mindig felügyelet alatt áll.
Tápellátás és átvitel egy kábellel
Ez a modern videós kapucsengő legfőbb előnye a Power over Ethernet (PoE). Ez a technológia lehetővé teszi a tápellátás és az adatátvitelt is egyetlen Ethernet-kábelen keresztül. Egyetlen kábel képes adatcsatlakozást és áramellátást is biztosítani különböző eszközök, például IP-kamerák, vezeték nélküli hozzáférési pontok (WAP) vagy VoIP-telefonok számára. A PoE kábelbefecskendezőt a csomag tartalmazza.
A kábelezés legfőbb előnyei:
- időtakarékosság - egy kábellel megtakarítható a telepítési idő
- rugalmasság - távolabb is elhelyezhető a konnektoroktól
- túlterhelés elleni védelem
- UPS megbízhatóság - áramkimaradás esetén sem szakad meg a tápellátás
Kábelezési séma PoE switch használatával és PoE injektor használatával:
Mindig tudja, ki van az ajtóban
A mozgásérzékelő funkciónak köszönhetően minden mozgást érzékel az ajtaja előtt, és azonnal riasztja Önt a mobilalkalmazáson keresztül hol is van. Emellett automatikusan megkezdi a rögzítést a felhőalapú tárhelyre vagy SD-kártyára, így mindig áttekintése van arról, hogy ki járt az ajtajánál, még akkor is, ha nincs otthon.
A bejárati ajtó megfigyelése nappal és éjszaka még soha nem volt ilyen egyszerű.A csengőbe épített Full HD kamera (1080*1920) 160°-os látószöggel, amely éjjellátással, megvilágítással 10 m-ig és IR cut funkcióval is rendelkezik. Ez biztosítja, hogy az objektív előtt álló személy képe minden fényviszonyok között tökéletes legyen. A jobb sötétben való tájékozódás érdekében a kapucsengő megvilágított gombbal is fel van szerelve, így a látogatók még sötétedés után is könnyen megtalálják az utat.
Ne maradjon le a látogatóról vagy a postásról
Az IP-20PoE okos kapucsengő a beépített mikrofonnak, hangszórónak és kamerának köszönhetően videohívás funkciót kínál, amely lehetővé teszi, hogy közvetlenül a mobiltelefonjáról kommunikáljon a bejövő hívásokkal. Az Ön távolléte esetén átirányíthatja egy csomaggal érkező, csengő futárt a szomszédjához, megkérhet egy váratlan látogatót, hogy várja meg az érkezését, vagy figyelmeztetheti például egy gyanús darazsat az ajtaja előtt. Ennek a videós kapucsengőnek nagy előnye, hogy összekapcsolódik az ajtózárral, és hívás közben is kinyithatja az ajtót. Ez azt jelenti, hogy beengedheti a futárt a kapun, vagy kinyithatja az ajtót gyermekének, ha otthon felejtette a kulcsot.
Az intelligens videofonhoz több beltéri gongot is csatlakoztathat az egész belső tér tökéletes lefedettségéért. Így nem marad le a csengésről még akkor sem, ha nincs kéznél a mobiltelefonja. A praktikus csengőgombos gongkészlet a P5734 alatt található.
Egyszerű telepítés és integráció az okos otthonába
A kiválasztott helyen történő telepítés után egyszerűen csatlakoztassa az eszközt az otthoni Wi-Fi hálózathoz, párosítsa az EMOS GoSmart mobilalkalmazással, amely Android és iOS rendszerekre érhető el. Az Amazon Alexa és a Google Assistant segítségével hangutasításokkal is vezérelheti az eszközt.
Az IP-20PoE intelligens videós ajtócsengő kompatibilis a TUYA platformmal is. Ez lehetővé teszi az egyes okoseszközök kapcsolását egymáshoz, tevékenységeik automatizálását és okos forgatókönyvek létrehozását. Hagyja, hogy automatikusan felkapcsolja a lámpát a bejárati ajtó felett, amikor csengetnek, vagy kapcsolja fel a járda mentén lévő lámpákat, amikor nyitják a kaput. Így nemcsak biztonságosabbá, de kényelmesebbé is teheti otthonát.
Kiegészítő bekötési lehetőségek
Adat- és tápellátás közvetlenül a videós kapucsengőhöz
Wi-Fi adatátvitel - a videós kapucsengő fém teste miatt nagyon alacsony a jel hatótávolsága (15-20 m nyílt térben)
Paraméterek
| Márka | EMOS |
|---|---|
| Cikkszám | H4033 |
| Termékszám | 3010040330 |
| EAN | 8592920138205 |
| jelátviteli frekvencia | 2,4 GHz WIFI |
|---|---|
| támogatott OS | Android, iOS |
| éjszakai látás | igen |
| kamera látószöge | 160° |
| kameraegység táplálása | 12-48V DC / PoE |
| tápegység beltéri csengőhöz | 230V AC |
| védettség | IP44 |
|---|---|
| hangkommunikáció | kétirányú |
| kompatibilitás | EMOS GoSmart, Tuya, Lidl, Smartlife, nyitott rendszer |
| tárolás SD-kártyán | igen |
| mozgásérzékelés | igen |
| szín | szürke |
| kamera felbontása | 1 920 × 1 080 |
| a kameraegység méretei | 140 × 69 × 38 mm |
| a beltéri harang dallamainak száma | 10 |
| alkalmazási nyelvek | EN, CZ, SK, PL, DE, HU, SI, FR, + 60 másik nyelven |
| riasztó | nem |
| szerelés | falra |
| garancia-időszak | 2 év |
| hangalapú asszisztensek általi vezérlés | – |
| értesítések a mobilalkalmazáshoz | igen |
| további kamerák csatlakoztatása | nem |
| maximális éjszakai látótávolság | 10 méter |
| kameraegység vandálbiztos kivitelezése | igen |
| felhőalapú tárolás | igen |
| tartozék tápegység | igen |
| terméktípus | videó csengő |
| hangerőszabályzó | igen |
| kiegészítő beltéri csengő | igen |
| kameraegység gombjainak száma | 1 |
| értékesítési csomagolás | 1 db, doboz |
| kapunyitó vezérlése | nem |
| zár vezérlése | igen |
| lopás elleni védelem | igen |
| automatikus képtárolás | igen |
| a csomag tartalma | 1× videócsengő, 1× belső hangjelző, 1× tápegység, 1× tápellátás átalakító, 1× poe injektor, 1× szerelőkészlet, 7× RFID kulcstartó |
| a kamera érzékelőelemei | 1/2,9" CMOS GC2053 |
| protokoll | Wi-Fi |
| IR CUT | igen |
| WebRTC funkció | igen |
| szükséges kábelezés | UTP / FTP kábel (RJ45) |
| egyéb funkciók | – |