GoSmart videós ajtócsengő IP-21PoE
Bővített leírás
Az okos élet még elérhetőbbé válik
Hozd létre saját okos otthonodat az EMOS GoSmart és más TUYA-kompatibilis okos eszközökkel. Kapcsolja az egyes termékeket, állítsa be működésük automatizálását és vezesse őket távolról a teljesen honosított és intuitív mobilalkalmazás segítségével.
A biztonság és a modern technológia összekapcsolása
Innovatív és tartós videós kapucsengő - megbízható megoldás modern és biztonságos belépésre otthonába. A Power over Ethernet (PoE) tápellátásnak köszönhetően csak egyetlen Ethernet-kábelre van szüksége a videó és a tápellátás továbbításához, ami tiszta és egyszerű telepítést biztosít akár 100 méterig. Egy teljes HD kamera éjjellátóval, kétirányú kommunikáció és az ajtó távolról történő feloldásának lehetősége mobilalkalmazáson keresztül, RFID chip vagy PIN (jelszó) használatával a kulcstáblán teljes ellenőrzést biztosít a belépők felett. Akár otthon van, akár a munkahelyén vagy nyaral - az otthona mindig felügyelet alatt áll.
Tápellátás és átvitel egy kábellel
Ez a modern videós kapucsengő legfőbb előnye a Power over Ethernet (PoE). Ez a technológia lehetővé teszi a tápellátás és az adatátvitelt is egy egyetlen Ethernet-kábelen keresztül. Egyetlen kábel képes adatcsatlakozást és áramellátást is biztosítani különböző eszközök, például IP-kamerák, vezeték nélküli hozzáférési pontok (WAP) vagy VoIP-telefonok számára. A PoE kábelbefecskendezőt a csomag tartalmazza.
Ez a kábelezés legfőbb előnyei:
- időtakarékos - egy kábellel időt takarít meg a telepítés során
- rugalmasság - távolabb is elhelyezhető a konnektoroktól
- túlterhelés elleni védelem
- UPS megbízhatóság - áramkimaradás esetén sem szakad meg a tápellátás
Kábelezési séma PoE switch használatával és PoE injektor használatával:
Mindig tudja, ki van az ajtóban
Az mozgásérzékeléssel minden mozgást érzékel az ajtaja előtt, és azonnal jelzi Önt a mobilalkalmazáson keresztül - bárhol is legyen. Emellett automatikusan megkezdi a rögzítést a felhőalapú tárhelyre vagy SD-kártyára, így mindig áttekintése van arról, hogy ki járt az ajtajánál, még akkor is, ha nincs otthon.
A bejárati ajtó figyelése éjjel-nappal soha nem volt még ilyen egyszerű. A kapucsengőbe épített Full HD kamera (1080*1920), amelynek nézetszöge 160°, rendelkezik éjjellátással, megvilágítással akár 10 m-re és IR vágással. Ez biztosítja, hogy a lencse előtt álló személy képe minden fényviszony mellett tökéletes legyen. A jobb sötétben való tájékozódás érdekében az ajtócsengő megvilágított billentyűzettel és gombbal is fel van szerelve, így a látogatók még sötétedés után is könnyen megtalálják az utat.
Ne maradjon le a látogatóról vagy a postásról
Az IP-21PoE Keypads okos kapucsengő a beépített mikrofonnak, hangszórónak és kamerának köszönhetően videohívás funkciót kínál, amely lehetővé teszi, hogy a bejövő hívásokkal közvetlenül a mobiltelefonjáról kommunikáljon. Az Ön távollétében átirányíthatja a csomaggal csengető futárt a szomszédjához, megkérhet egy váratlan látogatót, hogy várja meg az Ön érkezését, vagy figyelmeztethet egy gyanús személyt az ajtaja előtt, például. Ennek a videós kapucsengőnek nagy előnye, hogy ajtózárral is összekapcsolható, és az ajtó akár hívás közben is kinyitható. Ez azt jelenti, hogy beengedheti a futárt a kapun, vagy kinyithatja az ajtót gyermekének, ha otthon felejti a kulcsát.
Az okos videó telefonhoz több beltéri gongot is csatlakoztathat, hogy tökéletes lefedettséget biztosítson az egész belső térben. Így nem marad le a csengésről még akkor sem, ha nincs kéznél a mobiltelefonja. A praktikus gongkészlet csengőgombbal a P5734 alatt található.
Egyszerű telepítés és integráció az intelligens otthonába
A kiválasztott helyen történő telepítés után egyszerűen csatlakoztassa az eszközt az otthoni Wi-Fi hálózathoz, párosítsa az EMOS GoSmart mobilalkalmazással, amely Android és iOS rendszerekre érhető el. Az Amazon Alexa és a Google Assistant segítségével hangutasításokkal is vezérelheti az eszközt.
Az intelligens IP-20PoE videó ajtócsengő kompatibilis a TUYA platformmal is. Ez lehetővé teszi az egyedi okoseszközök egymáshoz való csatlakoztatását, tevékenységeik automatizálását és okos forgatókönyvek létrehozását. Hagyja, hogy a bejárati ajtó feletti lámpa automatikusan bekapcsoljon, amikor csengetnek, vagy a sétány mentén lévő lámpák bekapcsoljanak, amikor kinyitják a kaput. Így nemcsak biztonságosabbá, de kényelmesebbé is teheti otthonát.
Kiegészítő bekötési lehetőségek
Adat- és tápellátás közvetlenül a videós kapucsengőhöz
Wi-Fi adatátvitel - a videós kapucsengő fém teste miatt nagyon alacsony a jel hatótávolsága (15-20 m nyílt térben)
Paraméterek
| Márka | EMOS |
|---|---|
| Cikkszám | H4034 |
| Termékszám | 3010040340 |
| EAN | 8592920138229 |
| jelátviteli frekvencia | 2,4 GHz WIFI |
|---|---|
| támogatott OS | Android, iOS |
| éjszakai látás | igen |
| kamera látószöge | 160° |
| kameraegység táplálása | 12-48V DC / PoE |
| tápegység beltéri csengőhöz | 230V AC |
| védettség | IP44 |
|---|---|
| hangkommunikáció | kétirányú |
| kompatibilitás | EMOS GoSmart, Tuya, Lidl, Smartlife, nyitott rendszer |
| tárolás SD-kártyán | igen |
| mozgásérzékelés | igen |
| szín | szürke |
| kamera felbontása | 1 920 × 1 080 |
| a kameraegység méretei | 140 × 69 × 38 mm |
| a beltéri harang dallamainak száma | 10 |
| alkalmazási nyelvek | EN, CZ, SK, PL, DE, HU, SI, FR, + 60 másik nyelven |
| riasztó | nem |
| szerelés | falra |
| garancia-időszak | 2 év |
| hangalapú asszisztensek általi vezérlés | – |
| értesítések a mobilalkalmazáshoz | igen |
| további kamerák csatlakoztatása | nem |
| maximális éjszakai látótávolság | 10 méter |
| kameraegység vandálbiztos kivitelezése | igen |
| felhőalapú tárolás | igen |
| tartozék tápegység | igen |
| terméktípus | videó csengő |
| hangerőszabályzó | igen |
| kiegészítő beltéri csengő | igen |
| kameraegység gombjainak száma | 1 |
| értékesítési csomagolás | 1 db, doboz |
| kapunyitó vezérlése | nem |
| zár vezérlése | igen |
| lopás elleni védelem | igen |
| automatikus képtárolás | igen |
| a csomag tartalma | 1× videócsengő, 1× belső hangjelző, 1× tápegység, 1× tápellátás átalakító, 1× poe injektor, 1× szerelőkészlet, 7× RFID kulcstartó |
| a kamera érzékelőelemei | 1/2,9" CMOS GC2053 |
| protokoll | Wi-Fi |
| IR CUT | igen |
| WebRTC funkció | igen |
| szükséges kábelezés | UTP / FTP kábel (RJ45) |
| egyéb funkciók | – |