GP Akkumulátor töltő Speed M452 + 4xAA ReCyko 2600mAh
Bővített leírás
Elegáns csomagolva utazáshoz
Ismerd meg az elegáns töltőt okos biztonsági és technikai funkciókkal, amely egyszerre akár 4 AA vagy AAA elemet is feltölthet.
Az elvitathatatlan előnye, hogy az újratölthető akkumulátornak köszönhetően megkíméli bolygónkat az eldobható elemek ezreitől.
A perforált borításnak köszönhetően akkumulátor-szervezőként is szolgál, ami megvédi az otthon és útközben is.
Nagy hatékonyságú akkumulátortöltés
Ez a töltő egyszerre két AA akkumulátort (2100 mAh kapacitás) 2 óra alatt tud tölteni.
A kétszínű LED kijelző jelzi a töltés állapotát és érzékeli, ha hibás akkumulátor van behelyezve.
Egy másik biztonsági részlet az automatikus kikapcsolási időzítő és a teljes töltöttség érzékelése, amely segít megelőzni a túltöltést.
Ezek az intelligens funkciók meghosszabbítják az akkumulátorok élettartamát.
Az akkumulátorok élettartamát.Kiemelt figyelmet fordítunk bolygónk védelmére
A GP keresi a módját, hogy csökkentse termékei és csomagolásuk környezeti hatását. Az újratölthető akkumulátorok és töltők innovatív termékcsaládja, a Recyko egy példa erre az erőfeszítésre.
Ezek a termékek papír csomagolású, műanyagot nem tartalmazó csomagolásban vannak. Ez elősegíti az újrahasznosított anyagok használatát és csökkenti a hulladék mennyiségét.
Vegyél részt te is a környezetterhelés csökkentésében!
Paraméterek
| Márka | GP |
|---|---|
| Cikkszám | B50457 |
| Termékszám | 1604845210 |
| EAN | 4891199213281 |
| a feltöltött cellák mérete | AAA, AA |
|---|---|
| egyidejűleg töltött akkumulátorok száma | 1 és 4 |
| csatlakozó típusa | USB |
| töltő típusa | okos |
| cellák típusa a csomagolásban | AA ReCyko Pro |
|---|---|
| töltési csatornák száma | 4 |
| alkáli elemek érzékelése | igen |
| töltési idő 9 V 200 mAh | nincs megadva |
| töltési idő AAA 1 000 mAh | 1:30 - 3:30 |
| töltési áram C | nincs megadva |
| töltési áram D | nincs megadva |
| töltési áram AAA | 730–370 mA |
| töltési idő AA 2 700 mAh | 2:45 - 5:30 |
| töltési idő C 3 500 mAh | nincs megadva |
| táplálás | USB 5 V/1 A |
| cellák száma a csomagolásban | 4 |
| a feltöltött akkumulátorok típusa | NiMH |
| sérült elemek érzékelése | igen |
| töltési idő D 4 500 mAh | nincs megadva |
| a csomagolt cellák töltési ideje | 2:45 - 5:30 |
| tápkábel (tartozék) | micro USB |
| töltési áram 9 V | nincs megadva |
| töltési áram AA | 1 100–550 mA |
| fordított polaritás elleni védelem | igen |
| speciális funkciók | nincs megadva |
| márka | GP |
| méretek | 78 × 68 × 25 mm |
| értékesítési csomagolás | 1 db, kis papír doboz |