GP Powerbank B+ Series, 20 000 mAh, 15 W, fekete
Ingyenes szállítás értékhatára 25 000 Ft
bármely szállítási mód esetén
Raktáron
2026. máj. 6. Nálad
10 990
Ft
A termékbiztonság részletei:
EU-ban felelős személy
Leírás

Paraméterek
Termék értékelése
Letölthető dokumentumok
Bővített leírás
Energia a kezed ügyében
Fedezd fel a GP powerbankot, amely egyesíti a teljesítményt, a stílust és a praktikumot. A 20 000 mAh kapacitással akár három eszközt is feltölthet egyszerre - például a telefonodat, a fejhallgatót vagy az okosórádat.
A powerbank elegáns fekete színben, finom textúrázott felülettel rendelkezik, így elegáns megjelenést és kényelmes fogást biztosít. Könnyű, kompakt és készen áll bármilyen kalandra.
Tulajdonságok
- 20.000 mAh kapacitás - elegendő energia a mindennapi használathoz
- Még 3 készüléket is feltölthet egyszerre
- Csinos szín és modern design
- Textúrázott felület
Paraméterek
| Márka | GP |
|---|---|
| Cikkszám | B6420B |
| Termékszám | 1611642000 |
| EAN | 4891199230554 |
| akkumulátor kapacitása | 20 000 mAh/74 Wh |
|---|---|
| auto ON/OFF | igen |
| akkumulátor típusa | Li-Po 3,7 V |
| max.kim. teljesítmény | 15 W |
| feltöltési idő | 10 óra |
|---|---|
| passthrough | igen |
| szín | fekete |
| LED töltés jelző | igen |
| LED akkumulátor állapot jelző | igen |
| kábel mellékelve | USB-A/USB-C |
| gyors töltéshez | nem |
| súly | 413 g |
| anyag | ABS műanyag |
| max.bem. teljesítmény | 15 W |
| feszültségcsökkenés elleni védelem | igen |
| túltöltés elleni védelem | igen |
| túlterhelés elleni védelem | igen |
| rövidzárlat elleni védelem | igen |
| üzemi hőmérséklet | 0 °C és +45 °C |
| bemeneti interfész típusa | 1× USB-C |
| kimeneti interfész típusa | 2× USB-A, 1× USB-C |
| garancia-időszak | 2 év |
| méretek | 138 × 68 × 29 mm |
| értékesítési csomagolás | 1 db, kis papír doboz |
Termék értékelése
(100%)
A vélemények kizárólag ügyfeleink független véleménye, akik ezt a terméket igazoltan megvásárolták.
További részletek itt.
Termék értékelés *
(a magasabb csillagszám kitöltésével nagyobb elégedettséget fejez ki a termékkel kapcsolatban).
Letölthető dokumentumok
Elérhető letölthető dokumentumok és fájlok
GP Powerbank B+ Series, 20 000 mAh, 15 W, fekete
1/8