GP ReCyko NiMH Akkumulátor HR03 (AAA) 850mAh 6db
Ingyenes szállítás értékhatára 25 000 Ft
bármely szállítási mód esetén
Válassza ki a típusát
kapacitás
értékesítési csomagolás
Raktáron
2026. ápr. 22. Nálad
7 488
Ft
A termékbiztonság részletei:
EU-ban felelős személy
Leírás
Paraméterek
Termék értékelése
Letölthető dokumentumok
Bővített leírás
GP ReCyko 850 AAA
GP ReCyko 850 AAA újratölthető elemek (HR03), 4 db környezetbarát és gazdaságos választás a hétköznapi használatra. Gyárilag előre feltöltve, azonnali használatra készen állnak. Ezek az elemek ideálisak olyan eszközökhöz, mint például távirányítók, játékok, zseblámpák vagy vezeték nélküli egerek. nagy élettartamot, alacsony önkisülést és hosszú távú teljesítményt nyújtanak még hosszabb tárolás után is. Megbízhatóságuknak és környezetbarátságuknak köszönhetően kényelmes alternatívát jelentenek az eldobható elemek helyett.
Tulajdonságok
- Kapacitás: 850 mAh
- Élettartam: még 500 töltési ciklus
- Tárolhatóság: még 6 év
- Hőmérsékletállóság: -20°C-tól +50°C-ig
- Alacsony önkisülés: a tárolt energia akár 80%-a
- Környezetbarát csomagolás: karton
Paraméterek
| Márka | GP |
|---|---|
| Cikkszám | B25186 |
| Termékszám | 1032126082 |
| EAN | 4891199234699 |
| akkumulátor mérete | AAA |
|---|---|
| kémiai összetétel | NiMH |
| kategória/sorozat | Tölthető |
| tölthető | igen |
| kapacitás | 850 mAh |
|---|---|
| feszültség | 1,2 V |
| típus | HR03 (AAA mikroceruza) |
| üzemi hőmérséklet | -20 °C és +50 °C |
| töltési ciklusok száma | több, mint 500 |
| súly | 14,5 g |
| max. tárolási idő | nincs megadva |
| márka | GP |
| méretek | 14,5 × 50,5 mm |
| értékesítési csomagolás | 6 db, kis papír doboz |
Termék értékelése
(100%)
A vélemények kizárólag ügyfeleink független véleménye, akik ezt a terméket igazoltan megvásárolták.
További részletek itt.
Termék értékelés *
(a magasabb csillagszám kitöltésével nagyobb elégedettséget fejez ki a termékkel kapcsolatban).
Letölthető dokumentumok
Elérhető letölthető dokumentumok és fájlok
GP ReCyko NiMH Akkumulátor HR03 (AAA) 850mAh 6db
1/6