GP Ultra Lítium elem CR123A 2db/bliszter
Cikkszám B15012U
Ingyenes szállítás értékhatára 25 000 Ft
bármely szállítási mód esetén
Raktáron
2026. máj. 6. Nálad
3 390
Ft
A termékbiztonság részletei:
EU-ban felelős személy
Leírás
Paraméterek
Termék értékelése
Bővített leírás
Megbízható energia, hosszú élettartammal
A GP Ultra CR123A 3V lítium elem hosszú élettartamú és megbízható teljesítményt nyújt igényes eszközökhöz. Ideális választás, ha stabil energiára és hosszú élettartamra van szükség, anélkül, hogy gyakran kellene cserélni.
Főbb előnyök
- Hosszú élettartam és állandó teljesítmény
- Megbízható 3 V-os lítium technológia
- Alkalmas energiaigényes eszközökhöz (pl. fényképezőgépek, zseblámpák)
- Alacsony önkisülés a hosszabb tárolás érdekében
- Praktikus, 2 darabos csomagolás
Paraméterek
| Márka | GP |
|---|---|
| Cikkszám | B15012U |
| Termékszám | 1022000112 |
| EAN | 4891199237447 |
| akkumulátor mérete | – |
|---|---|
| kémiai összetétel | lítium |
| kategória/sorozat | Lithium |
| tölthető | nem |
| kapacitás | 1 400 mAh |
|---|---|
| feszültség | 3 V |
| típus | CR123A (CR123AU, CR17345) |
| üzemi hőmérséklet | -40 °C és +60 °C |
| töltési ciklusok száma | nem tölthető |
| súly | 16 g |
| max. tárolási idő | 10 év |
| márka | GP |
| méretek | 17,0 × 34,5 mm |
| értékesítési csomagolás | 2 db, bliszter |
Termék értékelése
A vélemények kizárólag ügyfeleink független véleménye, akik ezt a terméket igazoltan megvásárolták.
További részletek itt.
Termék értékelés *
(a magasabb csillagszám kitöltésével nagyobb elégedettséget fejez ki a termékkel kapcsolatban).
GP Ultra Lítium elem CR123A 2db/bliszter
1/4