GP Ultra Plus Alkáli gombelem LR44 (A76F) 2db/bliszter
Ingyenes szállítás értékhatára 25 000 Ft
bármely szállítási mód esetén
Raktáron
2026. máj. 6. Nálad
1 100
Ft
A termékbiztonság részletei:
EU-ban felelős személy
Leírás
Paraméterek
Termék értékelése
Bővített leírás
A76F gombelem
A gombelemek hosszú élettartamú és stabil teljesítményt biztosítanak készülékek széles skálájához - az óráktól és számológépektől kezdve a távirányítókon és kulcstartókon át az orvosi eszközökig. A minőségi konstrukciónak és a fejlett technológiának köszönhetően számíthat arra, hogy készülékei teljesen működnek igazán hosszú ideig.
Tulajdonságok
- Hosszú élettartam
- Széles kompatibilitás
- Biztonságos és kiváló minőségű teljesítmény
- Készen áll a használatra - a készülékbe történő behelyezés után azonnal használható
.
Paraméterek
| Márka | GP |
|---|---|
| Cikkszám | B13763UP |
| Termékszám | 1041007623 |
| EAN | 4891199236419 |
| akkumulátor mérete | – |
|---|---|
| kémiai összetétel | alkáli |
| kategória/sorozat | Ultra Plus Alkaline |
| tölthető | nem |
| kapacitás | 110 mAh (1,6 kohm-os terhelés esetén) |
|---|---|
| feszültség | 1,5 V |
| típus | GP A76F (AG13, LR44, LR1154, V13GA, PX76A) |
| üzemi hőmérséklet | 0 °C és +45 °C |
| töltési ciklusok száma | nem tölthető |
| súly | 1,7 g |
| max. tárolási idő | 3 év |
| márka | GP |
| méretek | 11,6 × 5,4 mm |
| értékesítési csomagolás | 2 db, bliszter |
Termék értékelése
(100%)
A vélemények kizárólag ügyfeleink független véleménye, akik ezt a terméket igazoltan megvásárolták.
További részletek itt.
Termék értékelés *
(a magasabb csillagszám kitöltésével nagyobb elégedettséget fejez ki a termékkel kapcsolatban).
GP Ultra Plus Alkáli gombelem LR44 (A76F) 2db/bliszter
1/3