GP Ultra plus Lítium gombelem CR2025 2db/bliszter
Cikkszám B15253UP
Ingyenes szállítás értékhatára 25 000 Ft
bármely szállítási mód esetén
Raktáron
2026. máj. 6. Nálad
1 298
Ft
A termékbiztonság részletei:
EU-ban felelős személy
Leírás
Paraméterek
Termék értékelése
Bővített leírás
CR2025 gombelem
A gombelemek hosszú élettartamú és stabil teljesítményt biztosítanak eszközök széles skálájához - az óráktól és számológépektől kezdve a távirányítókon és kulcstartókon át az orvosi eszközökig. A minőségi konstrukciónak és a fejlett technológiának köszönhetően számíthat arra, hogy készülékei valóban hosszú ideig teljes mértékben működnek.
Tulajdonságok
- Hosszú élettartam
- Széleskörű kompatibilitás
- Biztonságos és minőségi kialakítás
- Teljesítmény - a készülékbe helyezés után azonnal használatra kész
.
Paraméterek
| Márka | GP |
|---|---|
| Cikkszám | B15253UP |
| Termékszám | 1042202523 |
| EAN | 4891199236396 |
| akkumulátor mérete | nincs megadva |
|---|---|
| kémiai összetétel | lítium |
| kategória/sorozat | Ultra Plus Lithium |
| tölthető | nem |
| kapacitás | 165 mAh |
|---|---|
| feszültség | 3 V |
| típus | GP CR2025 |
| üzemi hőmérséklet | -20 °C és +60 °C |
| töltési ciklusok száma | nem tölthető |
| súly | 2,5 g |
| max. tárolási idő | 10 év |
| márka | GP |
| méretek | 20,0 × 2,5 mm |
| értékesítési csomagolás | 2 db, bliszter |
Termék értékelése
A vélemények kizárólag ügyfeleink független véleménye, akik ezt a terméket igazoltan megvásárolták.
További részletek itt.
Termék értékelés *
(a magasabb csillagszám kitöltésével nagyobb elégedettséget fejez ki a termékkel kapcsolatban).
GP Ultra plus Lítium gombelem CR2025 2db/bliszter
1/3