GP Ultra plus Lítium gombelem CR2032 5db/bliszter
Termék leírás
Különösen széles, -10 °C és +60 °C közötti működési hőmérséklet-tartomány. Megfelel az érzékeny eszközökben történő használatra, mint például: karórák, számológépek, biztonsági világítás, gépkocsiriasztók, nyomásmérők, távirányítók és egyebek. Különösen hosszú, akár 10 éves eltarthatósági idő. CR 2032
Bővített leírás
Gombelemek az elemszakértőktől
GP Batteries számos elemtípust szállít a világnak, köztük a legkisebbeket is - gombelemek és speciális elemek. Különösen ezek szimbolizálják a gyártás igazi művészetét, mert apróságukban hatalmas mennyiségű energiát tartalmaznak. A háztartások fokozatos modernizációjával, ahol az okostelefonok nem csak mobiltelefonok, fogyasztásuk folyamatosan növekszik. Legyen Ön is okos, és szerelje fel otthonát vagy irodáját olyan akkumulátorokkal, amelyek megérik.
Megbízható segítő
Kicsi, de praktikus. Minden olyan modern otthon nélkülözhetetlen részei, amely nem riad vissza az új technológiától. Biztonságban tartják családját a biztonsági rendszerek, érzékelők vagy füstérzékelők, de mindennap megkönnyítik az életet a távvezérléssel (az autó, a garázskapu vagy az elektromos redőnyök számára) és az elektromos ajtózárakkal is. Egyetlen elemkészlet hosszú éveken át ellátja elektronikai eszközeit.
Nem hagynak cserben
Az CR2016, CR2025 és CR2032 gombelemek lítiumot tartalmaznak, hogy soha ne hagyjanak cserben. Így a hagyományos alkáli "gombok" egyértelműen felülmúlják maximális teljesítményükkel, kettős feszültségükkel (3 V), bármilyen szélsőséges körülmények között stabil működésükkel és normálisan hosszú élettartamukkal (10 év). Ennek köszönhetően a mindennapi életben (mint gombelemek órákhoz vagy hallókészülékekhez) és az élsportolók és a gyógyíthatatlan kalandorok igényes terveiben (mint külső elemek, amelyekre lehet támaszkodni) találnak alkalmazást.
Az ömlővédővel
A drágább készülékek lemerült akkumulátorai mindenki rémálma. Ezért ezek a GP lítium akkumulátorok kiömlés elleni védelemmel vannak ellátva, amelyek a hihetetlen, -20°C és 60°C közötti hőmérsékletet is képesek kezelni.
10 év teljes sebességgel
Az elkötelezettséget és a teljes munkaidős működést legalább 10 évig garantáljuk. Teljesítményüket, tartósságukat és árukat tekintve vásárlásuk túlzás nélkül hasonlítható a lottónyereményhez.
Nem áll fenn veszély
A gombos csaptelepek formája és mérete vonzza a különösen a nagyon kisgyermekek figyelmét. Hogyan lehet megelőzni a baleseteket és a gombelemek véletlen lenyelését, amelyeket egy kisgyermek játéknak vagy édességnek tekinthet?
A speciálisan tervezett csomagolás végett a kisgyermekek kezei nem fogják tudni szülői segítség nélkül kivenni a GP akkumulátort a csomagolásból. A csomagolást úgy tervezték, hogy a kinyitásához ne legyen szükség ollóra.
.
Paraméterek
| Márka | GP |
|---|---|
| Cikkszám | B1532 |
| Termékszám | 1042203215 |
| EAN | 4891199001147 |
| akkumulátor mérete | nincs megadva |
|---|---|
| kémiai összetétel | lítium |
| kategória/sorozat | Lithium |
| tölthető | nem |
| kapacitás | 240 mAh |
|---|---|
| feszültség | 3 V |
| típus | GP CR2032 |
| üzemi hőmérséklet | -20 °C és +60 °C |
| töltési ciklusok száma | nem tölthető |
| súly | 3,1 g |
| max. tárolási idő | 10 év |
| márka | GP |
| méretek | 20,0 × 3,2 mm |
| értékesítési csomagolás | 5 db, bliszter |