Hordozható rádió Bluetooth, DAB / DAB+ / FM, fekete színű
Bővített leírás
Hordozható DAB rádió Bluetooth-szal
Modern és megbízható szórakoztató és információs forrást keres? Bemutatjuk az EMOS P-600B rádiót modern DAB technológiával - a tökéletes társ minden napra otthon és útközben.
DAB+
A DAB (Digital Audio Broadcasting) egy digitális műsorszórási technológia, amely magas hangminőséget és szélesebb csatornaválasztékot biztosít. A hagyományos FM műsorszórással ellentétben, amely hajlamos az interferenciára és zajra, a DAB/DAB+ digitálisan továbbítja a hangot, így tiszta és stabil vételt biztosít.
Multifunkciós használat
A rádiót használhatja kettős ébresztőóraként, vagy beállíthatja a kikapcsolási időt, hogy kedvenc zenéjére aludjon el. A Bluetooth segítségével könnyedén párosíthatod a telefonoddal, és lejátszhatod a zenét kedvenc platformjaidról, például a Spotify-ról vagy a YouTube-ról. Ha pedig zavartalanul szeretné élvezni a zenét, csak csatlakoztasson fejhallgatót a 3,5 mm-es csatlakozóval.
Kompakt és hordozható kialakítás
Az érzékeny hangolónak köszönhetően még távoli területeken is ráhangolódhat az állomásokra, a kompakt kialakításnak köszönhetően pedig bárhová magával viheti a rádiót.
Az kompakt kialakításnak köszönhetően bárhová magával viheti a rádiót.Paraméterek
| Márka | EMOS |
|---|---|
| Cikkszám | E0090 |
| Termékszám | 2618002700 |
| EAN | 8592920141021 |
| bluetooth pl. telefon, tablet csatlakoztatásához | igen |
|---|---|
| akkumulátor élettartama | a használt akkumulátornak megfelelően |
| beépített mikrofon | nem |
| rádió | DAB/DAB+/FM |
| antenna | teleszkópos antenna |
|---|---|
| szín | fekete |
| kijelző | 2,4" TFT színes képernyő |
| Bluetooth hatótávolsága | 10 m |
| vevő frekvencia | 87,5–108 Mhz/174,9–239,2 Mhz |
| hangszóró frekvenciatartomány | nincs megadva |
| ébresztőóra funkciói | igen |
| handsfree funkció | nem |
| súly | 337 g |
| tápforrás tartozékként | igen |
| táplálás | 4× AA 1,5 V (ceruza) |
| jel-zaj arány | nincs megadva |
| MP3 támogatás | nem |
| jelelnyomás | nincs megadva |
| hangszóró | 50 mm/4 Ohm/3 W |
| MP3 dekódoló tartománya | nincs megadva |
| akkumulátor típusa | AA (ceruza) |
| USB bemenet | nem |
| Bluetooth változat | 5.0 |
| AUX bemenet | nem |
| microSD kártya bemenet | nem |
| fülhallgató kimenet | igen |
| méretek | 190 × 91 × 45 mm |
| értékesítési csomagolás | 1 db, doboz |