Kerti fali lámpa CASSIA, 12,6 x 9,5 x 22,2 cm, 1 x E27, 15 W
Bővített leírás
Modern világítás a tökéletes kültérért
A CASSIA kerti lámpa egyesíti az elegáns designt a kiváló minőségű világítással, így tökéletes kiegészítője bármely kültérnek. Pontos kivitelezésének és tartós anyagainak köszönhetően bármilyen körülmények között megbízható teljesítményt nyújt.
Miért válassza a CASSIA világítást?
✔ Elegáns design, amely tökéletesen kiegészíti a külsejét ✔ Tartós, IP44-es besorolású konstrukció a hosszú távú funkcionalitás érdekében ✔ Meleg vagy hideg fehér izzó izzó választása ✔ Egyszerű telepítés és minimális karbantartás az azonnali használathoz
Egyszerű és biztonságos telepítés
Az EMOS kerti lámpacsaládot úgy tervezték, hogy a lehető leghatékonyabban telepíthető legyen. Ennek ellenére javasoljuk, hogy gondosan és a mellékelt útmutatónak megfelelően járjon el.
A lámpatesteket megfelelő alapra kell szilárdan rögzíteni, és 230 VAC hálózati tápegységhez kell csatlakoztatni, minden vezetékezést megfelelően képzett személynek kell elvégeznie.
A telepítés során ügyeljen arra, hogy a csatlakozások megfelelően tömítettek legyenek, hogy a deklarált nedvesség- és porállóság (IP44) megmaradjon. A megfelelő bekötés után a lámpatest azonnal használatra kész.
Paraméterek
| Márka | EMOS |
|---|---|
| Cikkszám | ZGG010P |
| Termékszám | 1554000009 |
| EAN | 8592920143582 |
| fogyasztás | – |
|---|---|
| szín | antracit |
| méretek | 126 × 95 × 222 mm |
| védettség | IP44 |
| táplálás | 230 V AC |
|---|---|
| anyag | alumínium |
| szürkület érzékelő | nem |
| fotovoltaikus cella | nem |
| beépített kapcsoló | nem |
| értékesítési csomagolás | 1 db, kis doboz |
| fényáram | – |
| PIR érzékelő | Nem |
| PIR érzékelő hatótávolság | – |
| színhőmérséklet | – |
| fényforrás | – |
| foglalat | E27 |
| izzó mellékelve | nem |
| kategória | CLASSIC |
| sorozat | CASSIA |
| fény színe | – |
| színvisszaadási index (CRI) | – |
| üzemi hőmérséklet tartomány | -20 ~ +40 °C |
| élettartam | – |
| feszültség | 220-240 V~ |
| a diffúzor anyaga | üveg |
| frekvencia | 50/60 Hz |
| a felhasznált fényforrás energiaosztálya | – |