Kerti fali lámpa OCULUS, 8,8 x 6,7 x 8 cm, 1 x GU10, 1× 7W
Bővített leírás
Modern fény a tökéletes kültérért
Az OCULUS kerti lámpák sorozata egyesíti a szép designt a kiváló minőségű világítással, így tökéletes kiegészítője bármely kültérnek. A precíz kivitelezésnek és a tartós anyagoknak köszönhetően bármilyen körülmények között megbízható teljesítményt nyújtanak. Az OCULUS sorozat két fali lámpamodellt kínál, így az Ön igényeinek és kertje stílusának megfelelő megoldást választhat.
Miért válassza az OCULUS világítást?
✔ Elegáns és modern design, hogy tökéletesen kiegészítse külsejét
✔ Tartós, IP44-es besorolású konstrukció a hosszú távú funkcionalitásért
✔ Meleg vagy hideg fehér izzóválaszték
✔ Két típus közül választhat, hogy tökéletesen illeszkedjen otthonához
✔ Egyszerű telepítés és minimális karbantartás az azonnali használathoz
Egyszerű és biztonságos telepítés
Az EMOS kerti lámpacsaládot úgy tervezték, hogy a lehető leghatékonyabban telepíthető legyen. Ennek ellenére javasoljuk, hogy óvatosan és a mellékelt útmutatónak megfelelően járjon el.
A lámpatesteket megfelelő alapra kell szilárdan rögzíteni, és 230 VAC hálózati tápegységre kell csatlakoztatni, minden vezetékezést megfelelően képzett személynek kell elvégeznie.
A telepítés során ügyeljen arra, hogy a csatlakozások megfelelően tömítettek legyenek, hogy a deklarált nedvesség- és porállóság (IP44) megmaradjon. A megfelelő bekötés után a lámpatest azonnal használatra kész.
Paraméterek
| Márka | EMOS |
|---|---|
| Cikkszám | ZGF010P |
| Termékszám | 1554020000 |
| EAN | 8592920143544 |
| fogyasztás | – |
|---|---|
| szín | fekete |
| méretek | 88 × 67 × 80 mm |
| védettség | IP44 |
| táplálás | 230 V AC |
|---|---|
| anyag | műanyag |
| szürkület érzékelő | nem |
| fotovoltaikus cella | nem |
| beépített kapcsoló | nem |
| értékesítési csomagolás | 1 db, kis doboz |
| fényáram | – |
| PIR érzékelő | Nem |
| PIR érzékelő hatótávolság | – |
| színhőmérséklet | – |
| fényforrás | – |
| foglalat | GU10 |
| izzó mellékelve | nem |
| kategória | CLASSIC |
| sorozat | OCULUS |
| fény színe | – |
| színvisszaadási index (CRI) | – |
| üzemi hőmérséklet tartomány | -20 ~ +40 °C |
| élettartam | – |
| feszültség | 220-240 V~ |
| a diffúzor anyaga | műanyag |
| frekvencia | 50/60 Hz |
| a felhasznált fényforrás energiaosztálya | – |