Kerti függőlámpa SALVIA, 16 x 16 x 76 cm, 1 x E27, 15 W
Bővített leírás
Modern fény a tökéletes kültérhez
A SALVIA termékcsalád egy modern vezetékes kerti lámpa, amely tökéletesen ötvözi az elegáns designt a nagy teljesítménnyel. A termékcsalád kétféle lámpából áll - falra szerelhető és függő, így Ön az igényeinek és kertje stílusának megfelelő megoldást választhat.
Miért válassza a SALVIA kerti lámpákat?
✔ Elegáns és modern design, hogy tökéletesen kiegészítse a kültéri világítást
✔ Tartós konstrukció IP44-es védelemmel a hosszú élettartamért
✔ Meleg vagy hideg fehér izzóválaszték
✔ Két típus közül választhat, hogy tökéletesen illeszkedjen otthonához
✔ Egyszerű telepítés és minimális karbantartás az azonnali használathoz
Egyszerű és biztonságos telepítés
Az EMOS kerti lámpacsaládot úgy terveztük, hogy a lehető leghatékonyabban telepíthető legyen, javasoljuk, hogy gondosan kövesse a mellékelt útmutatót.
A lámpatesteket megfelelő aljzatra kell szilárdan rögzíteni, és 230 VAC hálózati tápegységre kell csatlakoztatni, minden vezetékezést megfelelően képzett személynek kell elvégeznie.
A telepítés során ügyeljen arra, hogy a csatlakozások megfelelően tömítettek legyenek, hogy a deklarált nedvesség- és porállóság (IP44) megmaradjon. A megfelelő bekötés után a lámpatest azonnal használatra kész.
Paraméterek
| Márka | EMOS |
|---|---|
| Cikkszám | ZGD070P |
| Termékszám | 1554001000 |
| EAN | 8592920143223 |
| fogyasztás | – |
|---|---|
| szín | fekete |
| méretek | 160 × 160 × 760 mm |
| védettség | IP44 |
| táplálás | 230 V AC |
|---|---|
| anyag | acél |
| szürkület érzékelő | nem |
| fotovoltaikus cella | nem |
| beépített kapcsoló | nem |
| értékesítési csomagolás | 1 db, kis doboz |
| fényáram | – |
| PIR érzékelő | Nem |
| PIR érzékelő hatótávolság | – |
| színhőmérséklet | – |
| fényforrás | – |
| foglalat | E27 |
| izzó mellékelve | nem |
| kategória | CLASSIC |
| sorozat | SALVIA |
| fény színe | – |
| színvisszaadási index (CRI) | – |
| üzemi hőmérséklet tartomány | -20 ~ +40 °C |
| élettartam | – |
| feszültség | 220-240 V~ |
| a diffúzor anyaga | műanyag |
| frekvencia | 50/60 Hz |
| a felhasznált fényforrás energiaosztálya | – |